niedziela, 29 września 2013

Weekend z Viol - dzień 3. Kartka pełna warstwWitajcie,

nadszedł ostatni dzień inspiracji z naszym wrześniowym Gościem. Tym razem Viol przygotowała fantastyczną pełną i przetarć kartkę z papierów Hot&Cold.


Nasza ciepło-zimna kolekcja świetnie nadaje się nie tylko do prac świątecznych czy zimowych, ale jest idealna właśnie na takie miłosno-walentynkowe okazje :-)


Prócz papierów Viol wykorzystała też pasujące do nich dodatki z naszego sklepu: piękną, czerwoną różę, kawową wstążkę w różyczki, papierową serwetkę, dratwę i perłowe pręciki.Mamy nadzieję, że tak jak nam bardzo podobają się Wam prace Viol i że zachęciła Was ona troszkę do pracy z naszymi produktami ;-)

Kochana Viol, było nam naprawdę baaaardzo miło gościć Cię na naszym blogu. Dziękujemy za przepiękne prace, fantastyczny kurs i radość ze scrapowania, która przebija z każdego Twojego papierowego cudeńka :-* Życzymy Ci dużo nieustającej weny, pomysłów i pasji, którą będzie nadal zarażać wszystkich wokół. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zajrzysz na nasz blogu, bo my na Twój zaglądać będziemy na pewno, do czego też wszystkich innych gorąco zachęcamy :-)


Wykorzystane materiały:

- papier Hot&Cold #3;
- papier Hot&Cold #5;
- papier Hot&Cold #6;
- pasek z elementami do samodzielnego wycięcia Hot&Cold #1;

3 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)