poniedziałek, 30 czerwca 2014

Tekturowe i kwiatowe nowości w sklepiku

Wieczorową porą przybywamy do Was z garścią nowości :-)

Dla tych, którym spodobał się nasz tekturowy domek, mamy dobrą wiadomość - od dziś jest ich cała gromadka :-))) Do wyboru są dwie wielkości domków - o wysokości 16 cm i 10 cm i z dwoma różnymi otworkami - z serduszkiem albo kółkiem. 


Wszystkie domki, w bardzo przystępnych cenach, znajdziecie tutaj ---> klik, klik

Prócz tego uzupełniliśmy tagową ofertę - jakiś czas temu dołączyliśmy do niej klasyczny tag, który idealnie pasuje wielkością do tagów z kolekcji Lacy Sunset, które znajdziecie na paskach do samodzielnego wycięcia. To idealna baza do tagowych prac, ale też świetny dodatek do kartek i scrapów albo fantastyczna baza do albumów :-)


Na deser mamy dla Was jeszcze śliczną i delikatną girlandę z motylami. Największe motylki pasują wielkością do tych dostępnych w naszych innych tekturowych arkuszach --> klik, klik, co umożliwia tworzenie z nich naprawdę ciekawych efektów 3D :-)A dla tych, którzy lubią nasze kwiatki też mamy małą niespodziankę - nowe kolory papierowych chryzantem (bladoróżowe, intensywnie żółte i fioletowe) oraz nowy wzór różyczek - eleganckie, białe róże :-)


W sklepie uzupełniliśmy też nieco zapasy owoców - wróciły oszronione, czerwone owoce głogu i perłowe kule. 

Zapraszamy na zakupy :-)

PS. Nowe produkty możecie również zakupić z rabatem 15% przy opcji odbioru osobistego na DLWC we Wrocławiu w najbliższy weekend. Szczegóły promocji dostępne są tutaj ---> klik, klik

1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :-)