środa, 17 września 2014

Ogólnopolskie Craft Party, zakupy i trochę nowości :)

Już niewiele czasu zostało do pierwszego Ogólnopolskiego Craft Party :-) Mamy nadzieję, że zjawicie się licznie na imprezie w Poznaniu, bo fantastyczne organizatorki tego wydarzenia przechodzą same siebie, żeby ten dzień był naprawdę ekscytujący i pełen wrażeń. My także mamy w tym swój malutki wkład ;) 

Po pierwsze zapraszamy serdecznie na make&take poprowadzony przez Akę:


Ania pokaże Wam jak za pomocą wykrojników, nożyczek i papieru stworzyć przepiękne, oryginalne kwiatki. Pomocne okażą się także kiviowe pręciki, które znajdziecie w ofercie naszego sklepu ---> klik, klik Pod okiem Ani będziecie mogli także wykonać własne kwiatuszki :-)

Po drugie oczywiście będziemy czekać na Was na naszym stoisku z produktami, które dobrze znacie z naszego sklepu... i kilkoma nowościami ;) Dla osób, które tego dnia zrobią u nas zakupy mamy niespodziankę - każdy Klient, który na naszym stoisku zrobi zakupy na kwotę min. 40 zł otrzyma bon uprawniający, np. do darmowej wysyłki przy kolejnym zamówieniu złożonym w naszym sklepie albo do zniżki na wybrane produkty lub cały asortyment sklepu. Bony, które otrzymacie będą ważne do 31 grudnia 2014 r., więc na zakupy będzie sporo czasu ;) Wszystkie bony poza darmową wysyłką można będzie wykorzystać na naszym stoisku w Poznaniu. Będą również ważne na innych zlotach i imprezach, na których pojawimy się jeszcze w tym roku :)Po trzecie, tradycyjnie zapraszamy Was na zakupy z możliwością odbioru na naszym firmowym stoisku w trakcie zlotu. Takie zakupy premiujemy jak zawsze zniżką 15% na cały sklepowy asortyment. 


Dodatkowo, każdy kto zrobi zakupy na kwotę min. 40 zł otrzyma od nas bon na kolejne! Można go wykorzystać w naszym sklepie albo na stoisku firmowym :-)

A żeby jeszcze nieco zachęcić Was do zakupów informujemy, że w naszym sklepiku właśnie pojawiło się trochę nowości.

Dla tych, którzy już poddali się bożonarodzeniowemu szaleństwu mamy sporo kolorowych wstążeczek:
Dla tych, którzy woleliby pozostać w klimacie ciepłego schyłku lata i złotej polskiej jesieni mamy kolorowe grzybki i owoce:


Jednym i drugim na pewno do gustu przypadną piękne kule na druciku:


A dla amatorów dratwy przygotowaliśmy prawdziwą gratkę ;-) Od teraz naturalny i lniany sznurek możecie kupić na wygodnej szpulce, na której znajduje się 25 m dratwy. Zapraszamy na zakupy :-)

2 komentarze:

  1. Ile nowości ;) Szkoda, że w Poznaniu mnie nie będzie i z żadnych promocji nie mogę skorzystać. Ale te grzybki mnie tak kuszą... ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. świetna promocja, aż żal, że mnie tam nie będzie.. hmmm ;((

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)