piątek, 2 stycznia 2015

Dziękujemy, Dziewczyny :*

Początek nowego roku to dobry czas na zmiany. Jak już pewnie zauważyliście, nasz blog zmienił szatę graficzną. Chcieliśmy, żeby było bardziej jasno, przejrzyście i optymistycznie. Mamy nadzieję, że ta nowa odsłona przypadnie Wam do gustu :)Nowy wygląd bloga to dopiero początek zmian... są też i takie, których musieliśmy dokonać, mimo iż są dla nas niełatwe. Z początkiem tego roku żegnamy fantastyczne Projektantki z naszego DT, którym chciałabym ogromnie podziękować za to, że zgodziły się wraz ze mną tworzyć to miejsce. Dzięki nim nasz firmowy blog nabrał kolorów, a nasza skromna marka zyskała na rozpoznawalności ;) Dziewczyny, ogromnie dziękuję Wam za serce, które wkładałyście w każdą tworzoną dla Rapakivi pracę, za genialne pomysły, fantastyczne kursy, ale przede wszystkim za uśmiech, życzliwość i mnóstwo optymizmu, które wniosłyście do naszego DT. Dziękuję ogromnie Karmeleiro, Katrinie i Noomiy, które projektowały dla nas od samego początku istnienia Rapakivi. Dziękuję, że zgodziłyście się wyruszyć ze mną na tę przygodę, że miałyście tyle odwagi, żeby zaufać takiej postrzelonej i lekko nieogarniętej osobie, jak ja ;) Dzięki Wam ten blog stał się miejscem taki, jakie jest teraz. Byłyście osobami, na które zawsze mogłam liczyć i ogromnie Wam za to dziękuję :* Szczególnie dziękuję też Magdzie/Witch_m, która nie tylko inspirowała na blogu swoimi pracami, ale także przez ponad dwa lata była drugą połówką Rapakivi i stworzyła m.in. kolekcję Hectic Eclectic. Magdalenko, bez Twoich cennych rad i pomocy nie dalibyśmy sobie rady :* Dziękuję Asicy, która zgodziła się wrócić do naszego DT, jako Gościnna Projektantka. Asiu, fantastycznie było Cię gościć u nas znowu, bo Twoje prace zawsze zachwycają optymizmem i radością tworzenia :* Dziękuję Rudolphowi za każdą oryginalną i zapierającą dech pracę, za pokazy przygotowywane na zlotach, za pomoc na stoisku i za wiele, wiele innych rzeczy. Cieszę się, że z Anią będę miała jeszcze okazję współpracować, ale w ramach innego DT ;) Dziękuję Humie za wszystkie cudowne LOsy i inne prace, które są dla mnie po prostu magiczne, bo trzeba przyznać, że Kinga jak nikt inny potrafi przenieść na scrap prawdziwe emocje. Dziękuję Marcie, która przez ostatnie pół roku czarowała nas swoimi pracami, które sprawiły, że nasze papiery i inne produkty odżyły na nowo :)

Zobaczcie, jeszcze raz, jakimi pięknymi pracami inspirowały Was nasze Dziewczyny. To tylko niewielka próbka ich talentu, więcej znajdziecie oczywiście na naszym blogu:


Karmeleiro


Od początku czarowała nas swoimi kartkami:

Ale przecież Karmelkowe cudeńka to nie tylko kartki, bo w końcu Marysia jest naprawdę uzdolnioną osobą:


Katrina


przede wszystkim oczarowała nas swoimi oryginalnymi LO, w których dzieliła się z nami najważniejszymi momentami swojego życia:


Ale zachwycały nas też inne prace w wykonaniu Kasi:


Noomiy


zawsze zachwycała nas swoimi scrapami, na których oprawiała w papier swoje genialne zdjęcia:


Ale Noomiy tworzy także przepiękne kartki, tagi i inne cudeńka :)
Magda/Witch_m
Czarowała nas przede wszystkim pięknymi kartkami:Asicazachwycała nas różnorodnymi pracami - kartkami, opakowaniami na słodkości, pięknymi scrapami:


Rudolph

wyczarowywała z naszych produktów prawdziwe cudeńka:Humazachwycała delikatnością i ciepłym klimatem swoich prac:


Martazachwycała nas różnorodnością swoich pracDziewczyny, jeszcze raz ogromnie dziękuję Wam za ten wspaniały czas spędzony w naszym DT. Poznanie Was i możliwość współpracy z Wami była dla mnie najpiękniejszą częścią tworzenia Rapakivi i ogromną wartością, której nie da się przeliczyć na nic. Cieszę się bardzo z tego, że mimo, iż żegnacie się z naszym DT to na pewno nie jest to dla nas ostateczne pożegnanie. Mam nadzieję, że wpadniecie na nasz blog od czasu do czasu, w ramach "gościnnych występów", ale przede wszystkim wiem, że nie raz spotkamy się i w tym wirtualnym, i w tym realnym świecie. Wierzę, że nie jest to koniec naszych wspólnych rozmów, spotkań nie tylko przy scrapowaniu... 

Dziękuję Wam jeszcze raz z całego serca :)


4 komentarze:

 1. Zespół wspaniały :) Piękne prace dziewczyny wykonywały.
  Zmiany na blogu wspaniałe :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam, że podoba mi się nowy wygląd. Dzięki za wasze inspiracje , dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń
 3. Te trzy lata spędzone z DT Rapakivi były dla mnie bardzo twórcze i rozwijające. :) Dziękuję za współpracę! I na pewno nie raz jeszcze sięgnę po przepiękne papiery i ciekawe dodatki z Rapakivi. ;) :*

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję za możliwości bycia tu z Wami. Na pewno nie raz sie zobaczymy! wszystkiego dobrego :*****całej ekipie Rapakivi.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)