piątek, 19 czerwca 2015

Weekendowa Promocja i nowości

Nazbierało się nam trochę ogłoszeń, ale za to bardzo przyjemnych ;)

Na początek informujemy, że w sklepie mamy trochę nowości (niektóre nieco starsze, ale może jeszcze ich nie widzieliście). 

Znajdziecie wśród nich kosteczki 3D w sporych arkuszach - aż 900 szt., w trzech grubościach i bardzo przystępnych cenach. 


Do tego mamy 2 nowe wzory kartonów 30 x 30 cm - delikatną jodełkę i gruby, idealny na scrapy (nawet te mocno mediowe) papier 360 gsm.


W sklepiku pojawiło się też kilka nowych tekturek - słodziak w dymku (ze specjalną dedykacją dla Pinezki ;)) i kilka okolicznościowych napisów:Dodaliśmy też kilka nowych wzorów pręcików w kiściach. Do sklepiku wróciły również lubiane przez Was pręciki w pęczkach - białe, kremowe i nieco większe gronka. Uzupełniliśmy też zapasy pręcików na druciku. Nowością są pręciki 5 mm w kolorze niebieskim.

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1189&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1190&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1192&controller=product&id_lang=7

A na deser mamy odrobinkę lata - piękne słoneczniki w czterech kolorach:Wszystkie nowości dostępne są tutaj ---> klik, klik


Informujemy też, że uzupełniliśmy zapasy baz do kartek, drobnych różyczek i innych kwiatków oraz tekturek :)


A na ten weekend przygotowaliśmy małą promocję:


Wszystkie zakupy na kwotę min. 30 zł (nie licząc kosztów wysyłki) premiujemy rabatem 10%. Zniżka nalicza się automatycznie, kiedy wartość koszyka przekroczy 30 zł. Obejmuje wszystkie dostępne formy dostawy i płatności za zakupy. W przypadku płatności przez PayPal prosimy o kontakt mailowy (iwona@scrapakivi.com), ponieważ nadal mamy pewne problemy z tym modułem.

Zapraszamy na zakupy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)