poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Przedłużamy Święto Papieru!

Na życzenie naszych wspaniałych Klientów przedłużamy promocję o jeszcze jeden dzień :) Mamy nadzieję, że dla tych, którzy w okresie wakacyjnych (i weekendowych) wyjazdów przegapili naszą wyprzedaż, będzie to całkiem dobra wiadomość ;)Przeceniliśmy wybrane arkusze i zestawy papierów nawet o 50%! Dorzuciliśmy też końcówki Waszych ulubionych papierów i kolekcji - to naprawdę ostatnie egzemplarze, które znaleźliśmy w magazynie, więc jeśli macie na nie ochotę, śpieszcie się z zakupami!

A że z papieru mamy nie tylko scrapowe arkusze, przeceniliśmy również nasze kwiatki, tekturki i bazy do kartek - przez cały weekend na wybrane produkty obowiązuje zniżka 10-15% 

Zasady promocji nie uległy zmianie: - wystarczy do dzisiaj do północy zrobić zamówienie w naszym sklepie! Nie ma żadnych minimalnych kwot ani innych warunków, poza jednym. Prosimy o opłacenie zamówienia w terminie do 7 dni roboczych, tj. do 11 sierpnia 2015 r. Po tym terminie, zgodnie z regulaminem sklepu, zamówienie zostanie anulowane. Jeśli jednak mielibyście jakiekolwiek problemy z płatnością (w końcu mamy okres wakacji i wyjazdów), prosimy o kontakt mailowy (iwona@scrapakivi.com) :-)

Ważna informacja: mamy problemy z modułem PayPal w naszym sklepie. Osoby, które chciałyby opłacić zamówienie tą formą płatności, prosimy o wybór opcji "płatność przelewem", a następnie o kontakt mailowy (iwona@scrapakivi.com). Za wszelkie trudności najmocniej przepraszamy.

Wszystkie przecenione produkty znajdują się w dziale *ŚWIĘTO PAPIERU*

Zachęcamy też do zajrzenia do innych sklepowych działów, gdzie czeka sporo uzupełnień, m.in tekturek, pręcików kwiatowych i kwiatków.

Zapraszamy na zakupy :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)