piątek, 23 października 2015

Sklepowe nowości - kwiatki, tekturki, bazy do kartek

Za oknem coraz ciemniej i coraz bardziej buro, a my jeszcze na chwilę chcielibyśmy przywołać do naszego sklepiku wiosenną aurę. Na nasze półki trafiły więc nowe kwiatki w bajecznych kolorach:

- gniecione różyczki:- różyczki "bibułki":Uzupełniliśmy też ofertę naszych ozdób na drucikach. Na naszych półkach znajdziecie kule perłowe w nowych kolorach oraz serduszka w dwóch wariantach kolorystycznych:
Do sklepiku trafiło też trochę półperełek samoprzylepnych w świątecznych kolorach i nie tylko. Uzupełniliśmy też perełkowe i kryształkowe braki:


Poszerzyliśmy też nieco naszą ofertę tekturek. Do sklepiku trafiły urocze kamieniczki i przestrzenna szopka bożonarodzeniowa:Postanowiliśmy także rozszerzyć naszą ofertę baz.

W dziale bazy do kartek dostępne są teraz mniejsze formaty. Bazy w rozmiarze A7 idealnie sprawdzą się, np. jako bileciki do prezentów. Na bazach 10,5 x 10,5 cm stworzycie urocze, małe kartki bożonarodzeniowe, które mogą być niezobowiązującym prezentem albo dodatkiem do świątecznego upominku:
A na koniec coś, co mi wśród naszych nowości podoba się najbardziej. Absolutnie wyjątkowe, intensywne, grube (aż 270 gsm!), sztywne, równiutko przycięte (jak to nasze bazy ;)) i po prostu przepiękne bazy w dwóch prawdziwie świątecznych kolorach - ciepłej, cudnej czerwieni i przepięknej, eleganckiej ciemnej zieleni:
Na tych bazach każda kartka będzie wyglądać genialnie! Zupełnie inaczej niż na tych tradycyjnych białych karnetach. Przepięknie komponują się one z Jolly&bright i pewnie z każdymi innymi papierami w świątecznej kolorystyce.

Popatrzcie tylko, jak fenomenalnie wykorzystała te bazy Klaudia:

Wszystkie nowe produkty znajdziecie w dziale nowości ---> klik, klik

Zachęcamy także do odwiedzenia naszego bożonarodzeniowego działu ---> klik, klik


Zapraszamy na zakupy :)


Pozdrawiam serdecznie, 

2 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)