piątek, 29 kwietnia 2016

Ramka z cytatem ...

Hej hej ... wracam po miesięcznej przerwie z nowym motywującym hasłem dla was i dla siebie, bo nie ukrywam, że wciąż szukam i szukam ...

INSPIRUJ
pomagaj
DZIEL SIĘ
słuchaj 
PRACUJ
rozwijaj się 
KOCHAJ <3

Pracę wykonałam używając tylko jednego papieru - Lucy Sunset. Wycięłam z nich dwa kwadraty. Nakleiłam jeden na drugi. Mniejszy dodatkowo pokryłam pastą strukturalną i ozdobiłam ażurowymi koronkami. Potem już była tylko zabawa w układnie "słów" z pasków do samodzielnego wycinania z zimowej kolekcji Jolly&bright i komponowanie wyrazów z resztek tekturowego alfabetu, który zawsze zużywam do końca! Ramka w rudym kolorze ma za zadanie przełamać dość monochromatyczną i stonowaną całość kompozycji.


Mam nadzieje, że choć trochę tęskniliście ;)


Wykorzystane materiały:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=854&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1411&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1100&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=965&controller=product&id_lang=73 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)