środa, 18 maja 2016

Notes do damskiej torebki

Witajcie :)

Dziś chciałam Wam pokazać notes, który z założenia ma posłużyć na zapiski i miał być taki, by mieścił się w damskiej torebce. Zrezygnowałam więc z takich ozdób, które mogłyby zniszczyć się w czasie użytkowania i postawiłam na bardziej płaskie.


Notes został oklejony papierami z kolekcji Hint of Pepper oraz Cozy&Warm. Dodałam serwetkę wyciętą z białego kartonu, trochę taśmy washi. Przykleiłam tekturkę z napisem "Notes". Wycięłam literki z paska elementów do wycinania z kolekcji Just a Note, które podkleiłam białym papierem. Umieściłam je na jednym z elementów drugiego dodatku z kolekcji Just a Note. Jeszcze jeden element z tego paska znalazł się wewnątrz notesu. Może on posłużyć np jako zakładka. włożyłam go do kieszonki na wewnętrznej stronie okładki. Na koniec pochlapałam trochę okładkę tuszami i przykleiłam kilka kryształków.Na sprężynie przywiązałam koronkę i sznurek z ozdobnym kluczykiem.


 

Pozdrawiam Was cieplutko :)

Wykorzystane materiały:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=351&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=352&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1580&controller=product&id_lang=7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)