niedziela, 19 czerwca 2016

Weekend z Gościem - bardzomalinowo - dzień #3

Zapraszamy na trzecią i ostatnią odsłonę weekendu z bardzomalinowo.


Na dziś Sabina przygotowała dwie prace.

Pierwsza z nich to delikatna kartka w pastelowych barwach:


Bardzomalinowo wykorzystała w niej różowe papiery z kolekcji A Hint of Pepper. Tło kartki wzbogaciła ozdobną siatką, którą od niedawna można znaleźć w naszej ofercie.


Główna ozdoba kartki to jednak bukiet złożony z papierowych różyczek - białych "bibułek" i kremowych pączków róż. Sabina ożywiła go nieco miętowymi listkami i oliwkowymi kulkami. Na kartce znajdziecie też napis "love" w dymku. To nowość, która będzie dostępna w naszym sklepie od przyszłego tygodnia ;)

Druga praca Sabiny to coś nieco bardziej energetycznego:


Drewnianą tacę bardzomalinowo wykleiła tymi samymi papierami, co kartkę, jednak dobór dodatków sprawił, że praca ma zupełnie inny charakter.


Duże, pełne róże w kolorze fuksji i różowe "bibułki" bardzo ożywiają pastelowe tło. Zwróćcie uwagę na wszystkie delikatne detale w kwiatowych bukietach i na śliczne stokrotki wykonane własnoręcznie przez Sabinę.W tej pracy również pojawiła się ozdobna siatka. Schowana jednak między warstwami papieru nadała pracy nieco przestrzenności.


To niestety ostatni dzień gościnnych inspiracji bardzomalinowo na naszym blogu. Mam nadzieję, że tak jak nas, natchnęły Was one do tworzenia nowych prac, zainspirowały do spróbowania czegoś innego i w nieco inny sposób pokazały możliwości wykorzystania naszych produktów.

Ogromnie dziękuję Sabinie, że zgodziła się zawitać na nasz blog i ożywić go nieco swoimi pięknymi pracami :* To była prawdziwa przyjemność gościć Cię u nas!

Was zachęcam gorąco do zaglądania na blog bardzomalinowo.blogspot.com pełnego pięknych prac Sabiny :) 

3 komentarze:

  1. Serducho przepiękne, podziwiam , podziwiam i uśmiecham się ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. To ja serdecznie dziękuję za mile przyjecie, to była ogromna radość i przyjemność gościć się u Was :) Pozdrawiam Sabina :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)