wtorek, 21 czerwca 2016

Zapraszamy na Dolnośląskie Warsztaty Craftowe

W pierwszy weekend lipca, wraz z Dziewczynami z Kwiatu Dolnośląskiego zapraszamy na Dolnośląskie Warsztaty Craftowe :)


Nasze stoisko firmowe będzie czynne dla was przez wszystkie 3 dni imprezy. Już dziś zapraszamy jednak do skorzystania z opcji zakupów z odbiorem osobistym. To aż 12% zniżki i 100% pewności, że Wasze ulubione produkty będą czekać na Was na naszym stoisku:W sobotę zapraszamy Was na pokaz, który będę miała przyjemność poprowadzić. Pokażę na nim jak wykonać niewielkie, harmonijkowe albumiki:Jeśli macie ochotę na wspólne scrapowanie w dobrym towarzystwie, zapraszam też na niedzielne warsztaty. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc :)

10:00 – 12:00 
Temat: Pomysłowe patchworki, czyli kartki z przesłaniem
Prowadząca: Iwona Marzejon-Frycz (Ivy)
Blog: scrapgaleria-ivy.blogspot.com
Opis: w czasie warsztatów wykonamy dwie patchworkowe kartki – skomponowane z małych kawałków papieru, układające się w oryginalną kompozycję z przesłaniem/interesującym napisem. Cena warsztatu obejmuje materiały niezbędne do wykonania prac (część z nich uczestnicy otrzymają w zestawach, które będą mogli zabrać ze sobą po zakończeniu warsztatów, pozostała część dostępna będzie w trakcie zajęć do wspólnego użytku), a także dostęp do niezbędnych narzędzi.
Uczestnicy przynoszą ze sobą: nożyczki lub nożyk wraz z matą do cięcia i linijką.
Cena: 50 zł
wolnych miejsc: 6
Zapisy: i.marzejon@gmail.com

12.30 -14.30
Temat: Exploding box z koszem kwiatów
Prowadząca: Iwona Marzejon-Frycz (Ivy)
Blog: scrapgaleria-ivy.blogspot.com
Opis: Na warsztatach uczestnicy wykonają exploding box na wybraną przez siebie okazję (ślub, rocznicę ślubu lub urodziny) z kompozycją przestrzenną w formie kosza wypełnionego kwiatami. Nauczymy się jak z otrzymanych materiałów kosz na kwiaty oraz jak wypełnić go kwiatowymi dodatkami, ozdobimy też wieczko oraz ścianki boxa. Wykonane prace oraz materiały, które uczestnicy otrzymają w indywidualnych zestawach są ich własnością. Pracować będziemy głównie z produktami Rapakivi.
Cena warsztatu obejmuje materiały niezbędne do wykonania prac (część z nich uczestnicy otrzymają w zestawach, które będą mogli zabrać ze sobą po zakończeniu warsztatów, pozostała część dostępna będzie w trakcie zajęć do wspólnego użytku), a także dostęp do niezbędnych narzędzi.
Uczestnicy przynoszą ze sobą: nożyczki, nożyczki lub nożyk wraz z matą do cięcia i linijką.
Cena: 50 zł
wolnych miejsc: 3
Zapisy: i.marzejon@gmail.com


Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia we Wrocławiu :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)