poniedziałek, 2 października 2017

Już bożonarodzeniowo ...

Cześć :)
W tym roku pierwsze kartki na Święta Bożego Narodzenia wykonałam już w sierpniu.Trudno w to uwierzyć ale tak właśnie było. Ta która Wam teraz pokażę nawiązuje do tych z zeszłego roku. To motyw bombki zawieszonej na gałązce. Bardzo lubię te kompozycje. 


Patchworkową bazę wykonałam z resztek papierów kolekcji Jolly&bright. U góry stworzyłam kompozycję nawiązująca do gałęzi choinki. Wycięte elementy z papierów Jolly&bright uzupełniłam gazą, zieloną siatką, kulkami styropianowymi w tym samym kolorze, pręcikami w kiściach i pięknymi jasnoróżowymi różami. Róże nadały tej kompozycji lekkości i kobiecości. I choć to kartka świąteczna bardzo przypadło mi do gustu takie zestawienie :)

Całość zwieńczyłam tekturką z motywem śnieżynki w kole. Jedną część oprószyłam dekoracyjnym piaskiem, drugą pomalowałam crackle. Nie obyło się bez chlapań choć w minimalnej ilości ;)A Wy już robicie kartki na święta? 
Ki :)


W pracy wykorzystałam:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1140&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1410&controller=product&id_lang=7

4 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)