piątek, 26 lipca 2013

Zapraszamy na Święto Papieru w Rapakivi :-)

Witajcie,

w zeszłym roku, w ostatni weekend lipca zorganizowaliśmy promocję w naszym sklepiku pod hasłem "Święto Papieru". Chcielibyśmy, żeby stało się to naszą małą tradycją, więc i w tym roku zapraszamy Was na małe świętowanie razem z nami :-) 


Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w naszej promocji? 

Zasady są całkiem proste, ale przygotowaliśmy dla Was dwa warianty naszej promocji - dla tych, którzy mają ochotę na zgarnięcie podwójnych zestawów naszych papierów i dla tych, którzy chcieliby zakupić swoje arkusze w rewelacyjnych, promocyjnych cenach :-)

1. W dniach 26-28 lipca 2013 r. należy złożyć zamówienie w naszym sklepie na kwotę min. 50 zł (wartość zakupionych towarów, bez kosztów przesyłki). 
2. Zamówienie powinno zostać opłacone najpóźniej do 5 sierpnia 2013 r. Termin ten wynika przede wszystkim z tego, że nie chcemy blokować towarów w nieopłaconych koszykach. Zamówienia nieopłacone do tego dnia zostaną anulowane, a ewentualna wpłata zwrócona na konto Klienta. Jeśli jednak bardzo chcielibyście wziąć udział w naszej promocji, ale z jakichś przyczyn nie możecie w podanym terminie opłacić zamówienia (bo może właśnie jesteście na wymarzonym wypoczynku ;-)), napiszcie nam o tym w wiadomości, podczas składania zamówienia. Na pewno weźmiemy to pod uwagę :-) 

Ważna informacja: dla pewności, żeby nie było absolutnie żadnych wątpliwości, chcielibyśmy dodać, że udział w promocji jest możliwy jedynie w przypadku wybrania opcji płatności przelewem.  

3. Podwajamy zamówienia na wszystkie kolekcje Rapakivi dostępne w naszym sklepie. 
4. Na wymaganą kwotę zamówienia mogą składać się wszystkie produkty dostępne w sklepie, ale podwoimy zamówienie tylko na zestawy papierów
5. Promocja dotyczy wysyłki tylko na terenie Polski. 
6. Zależnie od liczby otrzymanych przez nas zamówień, termin realizacji może ulec przedłużeniu, dlatego prosimy o odrobinkę cierpliwości :-) Postaramy się zrealizować Wasze zamówienia najszybciej, jak będzie to możliwe :-) 

Niezależnie od kwoty zakupów możecie też skorzystać z drugiej opcji naszej promocji. W dniach 26-28 lipca 2013 r. wszystkie arkusze papierów do scrapbookingu oraz paski z elementami do wycięcia dostępne są w specjalnych cenach. Jeśli kupicie min. 3 egzemplarze z jednego wzoru otrzymacie je ze zniżką od 20% do 50% od ceny podstawowej. Możecie więc kupić swoje ulubione papiery w naprawdę atrakcyjnych cenach :-) A co najważniejsze - z tej części promocji możecie skorzystać niezależnie od kwoty Waszego zamówienia! Informację o wielkości zniżki znajdziecie na stronach poszczególnych produktów, a wszystkie papiery objęte naszą promocją znajdziecie w dziale *ŚWIĘTO PAPIERU*.

A jeśli nie macie ochoty na zakup papierów (chociaż kto mógłby oprzeć się takiej promocji? ;-P) mamy dla Was prawdziwy wysyp nowości - różności.


Od dziś w naszej ofercie znajdziecie:

- błyszczące samoprzylepne kryształki w ośmiu kolorach;
- urocze kryształowe serduszka - od dzisiaj również w kolorze czerwonym;
- delikatne papierowe serwetki w dwóch rozmiarach (dostępne w dziale dodatki i ozdoby --> pozostałe);
- sznurek lniany w kolorze naturalnym oraz czarnym - sznurki we wszystkich kolorach mamy dla Was od dziś w nowej, niższej cenie :-) 
- fantastyczny, oryginalny sznurek pocztowy "a'la twinery" w dwóch pięknych kolorach - multikolorowy i szaro-niebieski

Poza tym uzupełniliśmy też zapasy Waszych ulubionych kartonów ozdobnych - jest więcej rough absolute white, rough cream oraz białego i kremowego lnu. Mamy także więcej baz do kartek :-) 

Mamy nadzieję, że skusiliśmy Was na małe zakupy w ten piękny, upalny lipcowy weekend.

Zapraszamy do naszego sklepiku :-)

2 komentarze:

  1. Oj rewelacyjna okazja!!! A że dziś mam imieniny, lecę do sklepiku zrobić sobie prezent :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Takie prezenty robione sobie samemu zawsze są udane ;-) Wszystkiego najlepszego z okazji imienin :-)

      Usuń

Dziękujemy za komentarz :-)