Design Team


Mamy wyjątkową przyjemność przedstawić Wam nasze fantastyczne Projektantki - wspaniałe Dziewczyny, które mimo zupełnie różnych stylów łączy jedno - absolutna pasja dla tego, co robią. Dziękujemy im bardzo, że zgodziły się wziąć udział w naszym nieco szalonym projekcie. Jesteśmy przekonane, że w ich rękach nasze produkty zamienią się w naprawdę wyjątkowe, absolutnie wspaniałe rzeczy. Wierzymy też, że prace naszego DT będą też dla Was inspiracją do stworzenia mnóstwa pięknych prac.Nasze aktualne DT:
 

Mam na imię Joanna, w sieci aszczka. Pomimo, iż skończyłam Politechnikę (wydział mechaniczny) to lubię wszelakie plastyczne prace. Kartkuję od kilku już lat, ale nadal boję się scrapów. Ostatnio bawię się w mediowanie, sprawia mi to ogromną radość i wciąga coraz bardziej. Myślę, że i do LOsów jeszcze dojrzeję :-)

Piękne prace Joasi możecie podziwiać na jej blogu:
 aszczka.blogspot.com
 

Bardzo się cieszę, że mogę zaprezentować swoja osobę na blogu Rapakivi, ale przede wszystkim, że będę mogła Was na nim inspirować. Mam na imię Ela a w papierowo - wirtualnym świecie funkcjonuję jako Scrapelka J Swoją przygodę z tworzeniem rozpoczęłam…hmm… ciężko zliczyć ;) aczkolwiek myślę, że 5 lat to taki czas, w którym scrapbooking określałam jako swoją wielką pasję. Tworzenie daje mi poczucie relaksu, odizolowanie się od problemów dnia codziennego, rozładowanie emocji i przełożenie ich na coś namacalnego jak np. kartki. Nie mam obranego konkretnego stylu, w którym tworzę. Lubię różne techniki i formy aczkolwiek są i takie, których nigdy nie próbowałam. Być może nowe miejsce twórcze to zmieni ;)  Mam nadzieję, że  moje prace na tym blogu będą miłym akcentem dla Waszych oczu.

Ella - Scrapelka swoje prace prezentuje na stronie:
 https://www.facebook.com/scrapelka/ 
 

Mam na imię Kasia, natomiast w świecie blogowym istnieję jako - xgalaktyka. Na co dzień jestem instruktorką fitness oraz zumby :) Pasjonuje się rękodziełem wszelakiej maści, które sprawia że po szaleństwach codziennego życia mogę się wyciszyć i odstresować. Moją pierwszą miłością był haft krzyżykowy i mimo tego, że to scrapbooking od roku jest moją ogromną pasją, nadal przemycam w swoich pracach, choć odrobinkę krzyżyków. Uwielbiam łączyć obie techniki. Nie poprzestaję na kartkach, tworzę wiele innych rzeczy, bardzo lubię przeistaczać i ozdabiać rzeczy użytkowe. Cały czas się uczę i odkrywam nowe płaszczyzny, codziennie zachwycam się czym nowym. W moim przypadku, tylko jedno jest pewne - w każdą pracę wkładam mały okruszek swojego serca:)
 
  Malownicze prace Kasi można podglądać na Jej blogu:
 http://xgalaktyka2.blogspot.com/


Jestem absolwentką ASP w Wrocławiu na wydziale Ceramiki ... Od 10 lat "bawię się" tworząc swój blog "coś z niczego" obecnie ---> HANDMADE by Ki Interesuje mnie wszystko co "nowe" i niepoznane ... jednocześnie staram się przy tym zachować własną niezależność i indywidualność - nie podążam za trendami, nie "ścigam się" ... Moje prace w większości wykonane są z materiałów recyklingowych w ten sposób chcę pokazać, że można stworzyć "coś z niczego" ... Najczęściej robię kartki bazując na "swoich" ręcznie malowanych papierach, ostatnio sięgnełam po znacznie większy format 30/30 cm, czyli zaczęłam robić scrapy :) Lista pozostałych rzeczy, którymi się zajmuję jest naprawdę długa - poniższe tagi najlepiej je obrazują (w kolejności alfabetycznej):  biżuteria, broszki, ceramika, digi-scrapy, druty i szydełko, eko_torebki, filc, gipsoryty, igła i nitka, rysunek, rzeźba, masa solna, szkło, malarstwo, tattoo ...

Artystyczne i craftowe poczynania Ki możecie obserwować 


Pinezka - osoba zafascynowana kleksami, splątaną nitką, papierami w soczystych kolorach, kotami, jazdą na rowerze, kawą i gwiazdami. Uwielbia szukać słów: w gazetach, czasopismach, a nawet podsłuchiwać ludzi. Bardzo często wykorzystuje te słowa w swoich pracach. Twórczo szaleje w żurnalu, fascynują ją duże przestrzenie layoutów i uwielbia tworzyć grube mini albumy.

Pinezkowy świat możecie odkryć na blogu Pi:
 http://pinezkowyblog.blogspot.com/
 

I na końcu ja - inicjatorka i współodpowiedzialna za całe to szaleństwo, które kryje się pod nazwą Rapakivi, projektantka papierów i tekturek, a w wolnych chwila także scraperka z kiviowego DT ;)

Mam na imię Iwona. Jestem szczęśliwą żoną wspaniałego mężczyzny, geografem i współwłaścicielką stadka humorzastych zwierząt. Uwielbiam: podróżować blisko i daleko, czytać książki, eksperymentować w kuchni, wszystko, co ma w sobie czekoladę, gorącą, słodko-gorzką herbatę i wszelkie robótki ręczne :-) Poszukując własnej, kreatywnej pasji zajmowałam się już haftem (krzyżykowym i płaskim), rysowaniem, projektowaniem biżuterii i decoupage, ale najbardziej wciągnął mnie scrapbooking, któremu pozostaję wierna już od ponad 3 lat. Moje prace to przede wszystkim kartki i różne małe formy - tagi czy ATC. Lubię tworzyć projekty w stylu vintage i shabby chic - w stonowanych, delikatnych kolorach, pełne przeszyć, przetarć i przedarć, ale nie stronię też od bardziej intensywnych barw. W moich pracach używam całkiem prostych dodatków - papierowych kwiatków w znacznych ilościach, wstążek, koronek, stempli i szklanych koralików, ale często zmieniam je przy pomocy różnego rodzaju mediów - preparatów glossy i crackle accents, farb akrylowych, tuszy distress, brokatu i mgiełek.  


Moje prace możecie obejrzeć na blogu:
 http://scrapgaleria-ivy.blogspot.com/


Od początku działalności naszej firmy mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z wieloma fantastycznymi scraperkami. Oto Dziewczyny, które tworzyły nasze DT w przeszłości:

 Reniferove


Niezwykłe mediowe prace Reniferove znajdziecie na Jej blogu --->
http://reniferove-scrapy.blogspot.com/
Aga P. 
   
Romantyczne prace Agnieszki znajdziecie na Jej blogu --->
 http://photoscrapworld.blogspot.com
  

Agnes Prace drugiej Agnieszki możecie podziwiać na Jej blogu --->
https://kieleragnes.blogspot.com/ 


Klaudia /Kszp

    

Romantyczne prace Klaudii znajdziecie na jej blogu:


Kasia/Kejt


Prace Kasi pełne kwiatów i tekturek możecie podziwiać
oczywiście na Jej blogu: http://pasjekejt.blogspot.com/


Patchworkowa
 
 
Eleganckie, absolutnie wyjątkowe prace Sylwii możecie podziwiać 
na Jej blogu: http://www.tworki-potworki.pl/
    

Wiola_C

 
Piękne prace Wioli możecie podziwiać na Jej blogu:
 
http://wioletta-jc.blogspot.com/Design Team 2014

Aka


Piękne prace Ani możecie podziwiać m.in. 
na Jej blogu: poczekalniaAka.blogspot.com
 
Ania/Rudolph
 


Mnóstwo pięknych, pełnych cudownych detali prac Ani 
znajdziecie na Jej blogu ---> rudolph12.blogspot.com/

humahuppa zwana Humą ;-)
 

Prace Humy możecie podziwiać na Jej blogu
---> humahuppa.blogspot.com

Ikemo
 

Prace Oli, pełne Jej pozytywnej energii znajdziecie 
na blogu: http://malefantazjeoli.blogspot.com/ 

Marta / My Art
 

Piękne prace Marty znajdziecie na Jej blogu: 
 http://myart-photography.blogspot.com/
 
Design Team 2011-2014

Katrina


Cudne, pełne optymizmu i radości tworzenia prace Kasi możecie 
obejrzeć na Jej blogu: http://katrinowescrapy.blogspot.com/

Maria/Karmeleiro


Wyjątkowe, radosne i romantyczne prace Marii możecie 
podziwiać na Jej blogu: http://babskie-zachcianki.blogspot.com/

Noomiy

Radosne, pełne pozytywnej energii prace Noomiy 
możecie obejrzeć na Jej blogu: http://noomiy.blogspot.com/

witch_m

 

Prace, fotografie i rysunki Magdy możecie zobaczyć 
na blogu: http://witch-m-world.blogspot.com/
 
Design Team 2013 

Zuzanka


Czarujące prace Zuzanki możecie obejrzeć 
na Jej blogu: http://zuzanka-czaruje.blogspot.com/
 
Design Team 2011/2012 i 2014

Asica.p


Prześliczne, pełne optymizmu prace Asicy.p możecie  
podziwiać na jej blogu: http://asica-scrap.blogspot.com/
 
Design Team 2011/2012

Monia


Cudne, eleganckie i absolutnie wyjątkowe prace Moniki  
znajdziecie na Jej blogu: http://monika-jot.blogspot.com/