Design Team


Mamy wyjątkową przyjemność przedstawić Wam nasze fantastyczne Projektantki - wspaniałe Dziewczyny, które mimo zupełnie różnych stylów łączy jedno - absolutna pasja dla tego, co robią. Dziękujemy im bardzo, że zgodziły się wziąć udział w naszym nieco szalonym projekcie. Jesteśmy przekonane, że w ich rękach nasze produkty zamienią się w naprawdę wyjątkowe, absolutnie wspaniałe rzeczy. Wierzymy też, że prace naszego DT będą też dla Was inspiracją do stworzenia mnóstwa pięknych prac.Nasze aktualne DT:


Mam na imię Anika, jestem szaloną artystką ze spokojną duszą, która pomysły ma w głowie od tak. Scrapbooking jest już obecny w moim życiu od około 5 lat, jest moją odskocznią od dnia codziennego, moją pasją, która pojawiła się wraz z pojawieniem się małego człowieczka w moim życiu. Uwielbiam tworzyć kartki, albumy, pudełeczka, ale kusi mnie też świat prac mediowych, który ciągle jest dla mnie wielką tajemnicą. Ogromną frajdę sprawia mi wykonywanie upominków dla najmłodszych, stanowią one większą część moich prac, bo uważam, że dzieci są najfajniejszymi odbiorami. Moje prace nie mogą obyć się bez sznureczków, kwiatków i kolorów. Kocham również kolorować stemple, a gdy mam pomysł i wenę, albo po prostu gdy "POTRZEBA" u mnie staje się matką wynalazków działam w każdej dziedzinie". 

Anika swoje prace prezentuje na blogu:
http://aputus-pasji.blogspot.com/
Mam na imię Edyta i prywatnie jestem pełnoetatową żoną i matką. W świecie scrapowym posługuję się nickiem "Hulka z papieru". Zobaczycie tam, że tworzę różne projekty - nie tylko kartki, tagi czy albumy, ale także czekoladowniki, ExplodingBoxy oraz home decor. Lubię pracować w ciszy i skupieniu, a samo tworzenie projektów sprawia mi niesamowitą frajdę i jest moim ukochanym hobby. Uwielbiam też lato, morze i żagle - to stymulanty pozytywnego nastawienia do życia, które staram się pielęgnować w sobie i wokół siebie. Rok 2019 uśmiechnął się do mnie i bardzo mnie to cieszy, ponieważ będę miała tę ogromną radość spotykać się teraz z Wami w ramach DT Rapakivi. Obecność w tak szacownym gronie znanych scraperek to ogromna szansa, za którą bardzo dziękuję - postaram się ją dobrze wykorzystać, prezentując swoje pomysły i projekty. Do zobaczenia:)

Klimatyczne prace Hulki znajdziecie na jej blogu
:http://papierowahulka.blogspot.com/

 

Mam na imię Joanna, w sieci aszczka. Pomimo, iż skończyłam Politechnikę (wydział mechaniczny) to lubię wszelakie plastyczne prace. Kartkuję od kilku już lat, ale nadal boję się scrapów. Ostatnio bawię się w mediowanie, sprawia mi to ogromną radość i wciąga coraz bardziej. Myślę, że i do LOsów jeszcze dojrzeję :-)

Piękne prace Joasi możecie podziwiać na jej blogu:
 aszczka.blogspot.com
 

Bardzo się cieszę, że mogę zaprezentować swoja osobę na blogu Rapakivi, ale przede wszystkim, że będę mogła Was na nim inspirować. Mam na imię Ela a w papierowo - wirtualnym świecie funkcjonuję jako Scrapelka J Swoją przygodę z tworzeniem rozpoczęłam…hmm… ciężko zliczyć ;) aczkolwiek myślę, że 5 lat to taki czas, w którym scrapbooking określałam jako swoją wielką pasję. Tworzenie daje mi poczucie relaksu, odizolowanie się od problemów dnia codziennego, rozładowanie emocji i przełożenie ich na coś namacalnego jak np. kartki. Nie mam obranego konkretnego stylu, w którym tworzę. Lubię różne techniki i formy aczkolwiek są i takie, których nigdy nie próbowałam. Być może nowe miejsce twórcze to zmieni ;)  Mam nadzieję, że  moje prace na tym blogu będą miłym akcentem dla Waszych oczu.

Ella - Scrapelka swoje prace prezentuje na stronie:
 https://www.facebook.com/scrapelka/ 
 

Mam na imię Kasia, natomiast w świecie blogowym istnieję jako - xgalaktyka. Na co dzień jestem instruktorką fitness oraz zumby :) Pasjonuje się rękodziełem wszelakiej maści, które sprawia że po szaleństwach codziennego życia mogę się wyciszyć i odstresować. Moją pierwszą miłością był haft krzyżykowy i mimo tego, że to scrapbooking od roku jest moją ogromną pasją, nadal przemycam w swoich pracach, choć odrobinkę krzyżyków. Uwielbiam łączyć obie techniki. Nie poprzestaję na kartkach, tworzę wiele innych rzeczy, bardzo lubię przeistaczać i ozdabiać rzeczy użytkowe. Cały czas się uczę i odkrywam nowe płaszczyzny, codziennie zachwycam się czym nowym. W moim przypadku, tylko jedno jest pewne - w każdą pracę wkładam mały okruszek swojego serca:)
 
  Malownicze prace Kasi można podglądać na Jej blogu:
 http://xgalaktyka2.blogspot.com/


Jestem absolwentką ASP w Wrocławiu na wydziale Ceramiki ... Od 10 lat "bawię się" tworząc swój blog "coś z niczego" obecnie ---> HANDMADE by Ki Interesuje mnie wszystko co "nowe" i niepoznane ... jednocześnie staram się przy tym zachować własną niezależność i indywidualność - nie podążam za trendami, nie "ścigam się" ... Moje prace w większości wykonane są z materiałów recyklingowych w ten sposób chcę pokazać, że można stworzyć "coś z niczego" ... Najczęściej robię kartki bazując na "swoich" ręcznie malowanych papierach, ostatnio sięgnełam po znacznie większy format 30/30 cm, czyli zaczęłam robić scrapy :) Lista pozostałych rzeczy, którymi się zajmuję jest naprawdę długa - poniższe tagi najlepiej je obrazują (w kolejności alfabetycznej):  biżuteria, broszki, ceramika, digi-scrapy, druty i szydełko, eko_torebki, filc, gipsoryty, igła i nitka, rysunek, rzeźba, masa solna, szkło, malarstwo, tattoo ...

Artystyczne i craftowe poczynania Ki możecie obserwować 


Pinezka - osoba zafascynowana kleksami, splątaną nitką, papierami w soczystych kolorach, kotami, jazdą na rowerze, kawą i gwiazdami. Uwielbia szukać słów: w gazetach, czasopismach, a nawet podsłuchiwać ludzi. Bardzo często wykorzystuje te słowa w swoich pracach. Twórczo szaleje w żurnalu, fascynują ją duże przestrzenie layoutów i uwielbia tworzyć grube mini albumy.

Pinezkowy świat możecie odkryć na blogu Pi:
 http://pinezkowyblog.blogspot.com/
 

I na końcu ja - inicjatorka i współodpowiedzialna za całe to szaleństwo, które kryje się pod nazwą Rapakivi, projektantka papierów i tekturek, a w wolnych chwila także scraperka z kiviowego DT ;)

Mam na imię Iwona. Jestem szczęśliwą żoną wspaniałego mężczyzny, geografem i współwłaścicielką stadka humorzastych zwierząt. Uwielbiam: podróżować blisko i daleko, czytać książki, eksperymentować w kuchni, wszystko, co ma w sobie czekoladę, gorącą, słodko-gorzką herbatę i wszelkie robótki ręczne :-) Poszukując własnej, kreatywnej pasji zajmowałam się już haftem (krzyżykowym i płaskim), rysowaniem, projektowaniem biżuterii i decoupage, ale najbardziej wciągnął mnie scrapbooking, któremu pozostaję wierna już od ponad 3 lat. Moje prace to przede wszystkim kartki i różne małe formy - tagi czy ATC. Lubię tworzyć projekty w stylu vintage i shabby chic - w stonowanych, delikatnych kolorach, pełne przeszyć, przetarć i przedarć, ale nie stronię też od bardziej intensywnych barw. W moich pracach używam całkiem prostych dodatków - papierowych kwiatków w znacznych ilościach, wstążek, koronek, stempli i szklanych koralików, ale często zmieniam je przy pomocy różnego rodzaju mediów - preparatów glossy i crackle accents, farb akrylowych, tuszy distress, brokatu i mgiełek.  


Moje prace możecie obejrzeć na blogu:
 http://scrapgaleria-ivy.blogspot.com/


Od początku działalności naszej firmy mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z wieloma fantastycznymi scraperkami. Oto Dziewczyny, które tworzyły nasze DT w przeszłości:

 Reniferove


Niezwykłe mediowe prace Reniferove znajdziecie na Jej blogu --->
http://reniferove-scrapy.blogspot.com/
Aga P. 
   
Romantyczne prace Agnieszki znajdziecie na Jej blogu --->
 http://photoscrapworld.blogspot.com
  

Agnes Prace drugiej Agnieszki możecie podziwiać na Jej blogu --->
https://kieleragnes.blogspot.com/ 


Klaudia /Kszp

    

Romantyczne prace Klaudii znajdziecie na jej blogu:


Kasia/Kejt


Prace Kasi pełne kwiatów i tekturek możecie podziwiać
oczywiście na Jej blogu: http://pasjekejt.blogspot.com/


Patchworkowa
 
 
Eleganckie, absolutnie wyjątkowe prace Sylwii możecie podziwiać 
na Jej blogu: http://www.tworki-potworki.pl/
    

Wiola_C

 
Piękne prace Wioli możecie podziwiać na Jej blogu:
 
http://wioletta-jc.blogspot.com/Design Team 2014

Aka


Piękne prace Ani możecie podziwiać m.in. 
na Jej blogu: poczekalniaAka.blogspot.com
 
Ania/Rudolph
 


Mnóstwo pięknych, pełnych cudownych detali prac Ani 
znajdziecie na Jej blogu ---> rudolph12.blogspot.com/

humahuppa zwana Humą ;-)
 

Prace Humy możecie podziwiać na Jej blogu
---> humahuppa.blogspot.com

Ikemo
 

Prace Oli, pełne Jej pozytywnej energii znajdziecie 
na blogu: http://malefantazjeoli.blogspot.com/ 

Marta / My Art
 

Piękne prace Marty znajdziecie na Jej blogu: 
 http://myart-photography.blogspot.com/
 
Design Team 2011-2014

Katrina


Cudne, pełne optymizmu i radości tworzenia prace Kasi możecie 
obejrzeć na Jej blogu: http://katrinowescrapy.blogspot.com/

Maria/Karmeleiro


Wyjątkowe, radosne i romantyczne prace Marii możecie 
podziwiać na Jej blogu: http://babskie-zachcianki.blogspot.com/

Noomiy

Radosne, pełne pozytywnej energii prace Noomiy 
możecie obejrzeć na Jej blogu: http://noomiy.blogspot.com/

witch_m

 

Prace, fotografie i rysunki Magdy możecie zobaczyć 
na blogu: http://witch-m-world.blogspot.com/
 
Design Team 2013 

Zuzanka


Czarujące prace Zuzanki możecie obejrzeć 
na Jej blogu: http://zuzanka-czaruje.blogspot.com/
 
Design Team 2011/2012 i 2014

Asica.p


Prześliczne, pełne optymizmu prace Asicy.p możecie  
podziwiać na jej blogu: http://asica-scrap.blogspot.com/
 
Design Team 2011/2012

Monia


Cudne, eleganckie i absolutnie wyjątkowe prace Moniki  
znajdziecie na Jej blogu: http://monika-jot.blogspot.com/