niedziela, 5 października 2014

Wyzwanie z Gościem #34

Zapraszamy na nowe Wyzwanie z Gościem. Może w to piękne, jesienne popołudnie skusicie się na zabawę z nami? Tym razem zajrzała do nas dido, która została zwyciężczynią naszej sierpniowej zabawy i przygotowała naprawdę świetne wytyczne :-)

Ale zanim o wytycznych, poznajcie dido bliżej :-)


Witam wszystkich serdecznie, bardzo dziękuję ekipie Rapakivi za zaproszenie do gościnnego występu. Mam na imię Edyta, w blogowych świecie posługuję się nickiem Dido, od ponad roku prowadzę moją  Krainę Splotów Wyobraźni (www.krainasplotow.blox.pl), ale rękodziełem zajmuję się od kilku lat. Malowałam, haftowałam, szydełkowałam, żeby dotrzeć do scrapbookingu i pokochać papierowy świat, którego nic nie ogranicza, a który pozwala łączyć tak wiele technik. Wykonuję głównie kartki i boxy, ale moim swoistym konikiem są ręcznie wykonywane kwiaty i miniaturowe przedmioty z papieru.  Uwielbiam szaleństwo pracy twórczej i swój papierowy świat, do którego zawsze wkraczam z ogromna pasją, otwartym sercem i wybujałą fantazją:)

Edyta jako inspirację do stworzenia pracy wybrała piękne zdjęcie swojego autorstwa:


Wytyczne dido:

Z racji, że od lat pasjonuję się życiem motyli, postanowiłam uczynić go głownym motywem wyzwania, ponieważ wkrótce znikną i zobaczymy je dopiero wiosną, to takie Pożegnanie lata i motyli :) Zdjęcie ma być tylko inspiracją, jedyna wytyczna, to taka, że motyl powinien stanowić motyw główny pracy, a nie tylko dodatek. Forma dowolna.


Dido stworzyła piękną pracę inspirowaną motylami i cudowną, jesienną kolorystyką zdjęcia. Praca to blejtram z Panią Jesień w sukience z fruwających motyli. Prawda, że jest przepiękna? :-)


I garść szczegółów :-)
Wykorzystane materiały:


Również Dziewczyny z naszego DT przygotowały inspirujące, motylowe prace :-)


Asica stworzyła elegancką kartkę z przestrzennym motylem:Wykorzystane materiały:Aszczka, z jednego arkusza papieru, wyczarowała romantyczne pudełko z motylami i kwiatami:


Wykorzystane materiały:Katrina stworzyła delikatny scrap ze swoim synkiem:
Wykorzystane materiały:Marta - My Art stworzyła fantastyczne, motylowe pudełko:


Wykorzystane materiały:


Ki stworzyła pełen kontrastów i intensywnych barw tag z motylami:Wykorzystane materiały:Aga P. stworzyła delikatną i romantyczną kartkę:


Wykorzystane materiały:
Magda/Witch_m przygotowała kartkę z nutką vintage:


Wykorzystane materiały:
Rudolph przygotowała elegancką kartkę urodzinową:Wykorzystane materiały:
Ivy z tekturek i arkusika po nich stworzyła pełną motyli kartkę:
Wykorzystane materiały:Mamy nadzieję, że podobają się Wam prace naszego Gościa i Dziewczyn z DT. Już nie możemy się doczekać Waszych interpretacji wyzwaniowych wytycznych :-)

Zanim jednak weźmiecie udział w naszej zabawie, przypominamy o kilku zasadach:

1. Należy wykonać pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja zdjęciem musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami zdjęcia, elementami, które na nim znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia. Pamiętajcie, że na pracy powinny pojawić się motyle.
2. Forma pracy jest dowolna. 
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę. 
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. 
5. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania.  
6. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą. 
7. Nie musicie wykorzystać produktów Rapakivi, ale jeśli znajdą się one w Waszej pracy, będzie nam naprawdę bardzo miło :-) 

Na zwycięzcę zabawy czeka gościnny udział w grudniowym Wyzwaniu z Gościem oraz przydasiowa nagroda:Na Wasze prace czekamy do 31 października. Zwycięzcę zabawy ogłosimy 4 listopada.

Zapraszamy do zabawy :-)

4 komentarze:

 1. Czy w regulaminie pod Waszymi obłędnie pięknymi pracami nie wkradł się błąd?motyw motylka chyba powinien być nie wianka lub/i listków
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A rzeczywiście wkradł się błąd... Dziękujemy za czujność :-)

   Usuń
 2. Chciałabym jeszcze dodać swoje zgłoszenie do wyzwania. Niestety InLinkz na parę minut przed 23 nie puścił mojego zgłoszenia i wyskakiwał komunikat o błędzie. To jest link do postu ze zgłoszoną pracą http://vertigo-art.blogspot.com/2014/10/butterfly-dreams.html
  Prosiłabym o możliwość wzięcia mojej pracy pod uwagę, ponieważ chęci były a maszyna zawiodła... Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)