poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Nowości, uzupełnienia i promocja tygodnia

Do naszego sklepiku dotarło trochę nowości, a właściwie na kiviowe półki wróciło kilka lubianych przez Was produktów. Wśród nich znajdziecie:

- kartony wizytówkowe 30 x 30 o wysokiej gramaturze 246 gsm, w kolorze białym i kremowym, o fakturze lnu;
- półperełki w czterech nowych wzorach - niezastąpione we wszystkich komunijnych czy ślubnych pracach :)


Mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę :) Od dzisiaj w naszym sklepie wprowadzamy "PROMOCJĘ TYGODNIA". Wybrane produkty z naszego sklepu będziecie mogli zakupić w promocyjnych, przystępnych cenach. Rabat to min. 10% od stałej ceny produktu. W tym tygodniu szczególnie polecamy bazy kwadratowe - białe, kremowe, kraftowe - zestawy po 10 szt. tańsze o 15% :) Również nasze nowe kartony 30 x 30 możecie kupić w tym tygodniu ze zniżką 10%. A tych, którzy lubią wyrazistą kolekcję Hectic Eclectic być może ucieszy informacja, że zestawy papierów i paski z wycinankami z tej kolekcji w tym tygodniu sprzedajemy ze zniżką 50%!Wszystkie przecenione produkty znajdziecie w dziale "PROMOCJA TYGODNIA" ---> klik, klik 
Promocja trwa do niedzieli 19 kwietnia do północy. A od poniedziałku 20 kwietnia znajdziecie w promocji kolejne produkty z naszego sklepu. I tak co tydzień! 

A jako, że bardzo lubimy dobre wiadomości, mamy dla Was jeszcze jedną informację, o której może już wiecie. Spotkamy się z Wami na Papiorzanym Combrze 9 maja w Katowicach :) Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska, ale jak zawsze zachęcamy do zakupów z odbiorem osobistym na zlocie. Premiujemy je oczywiście rabatem 12% na wszystkie produkty z naszego sklepu.Zapraszamy na zakupy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)