czwartek, 23 kwietnia 2015

Pomysł na Papier - Be Optimistic #2

W takie nie do końca słoneczne, wietrzne (bo u nas wieje okrutnie) i jeszcze wciąż chłodne, chociaż wiosenne dni, przydaje się trochę pozytywnej dawki kolorów. Dlatego dzisiaj nasze niezrównane projektantki wzięły na warsztat papier Be Optimistic #2, a dokładnie tę jego energetyczną stronę:

Zobaczcie, jakie pomarańczowe cuda wyczarowały Aga P., Kasia/Kejt i Pinezka :)


Pinezka stworzyła scrap o tym, jak bardzo kocha kawę :)


Pomarańczowe paski z Be Optimistic #2 świetnie skomponowały się z kraftowym papierem oraz białym i czarnymi mediowymi akcentami :)Wykorzystane materiały:

Karton kraft 30 x 30 cmKasia/Kejt stworzyła energetyczny, ale zarazem bardzo romantyczny tag:


Intensywny pomarańcz papieru świetnie połączyła z czernią, beżami i delikatną zielenią. Zobaczcie, jak fantastycznie prezentuje się nasz napis "love" pomalowany czarną farbką:Wykorzystane materiały:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=128&controller=product&id_lang=7A Aga P. stworzyła cudny box w lekko steampunkowym klimacie :)


Energetyczny Be Optimistic #2 Agnieszka skomponowała z delikatnym, srebrzystym Hectic Eclectic #5 (którego damaskowy wzorek swoją drogą świetnie komponuje się z trybikowymi elementami ;)) - to po prostu połączenie idealne :DWykorzystane materiały:
Mamy nadzieję, że spodobały się Wam papierowe pomysły naszych Projektantek :) A Wy macie już swój pomysł na Be Optimistic #2? Koniecznie podzielcie się nim z nami w komentarzach pod tym postem.

Miłego dnia :)

1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :-)