piątek, 7 lipca 2017

Inspiracje wakacyjne - GÓRY

Cześć, dziś zaczynamy serię z cyklu "inspiracje wakacyjne" - przez kolejne dwa miesiące będą pojawiać się na blogu prace dotyczące naszych wyjazdów. Będą dotyczyły aktywności wszelakiej. Będą zarówno góry, jak i morze, piesze jak i rowerowe wycieczki - słowem wszystko co może Wam się przydać, aby stworzyć pamiątkę z wakacyjnego wypoczynku.

Kocham góry - kiedyś sporo jeździłam w Tatry, ale od kilku lat niestety zdarza mi się to coraz rzadziej. Tym bardziej postanowiłam uczcić mój wypad tworząc małą pamiątkową ramkę.  

Jak widzicie papiery z kolekcji Jolly & Bright są wprost wymarzone do prac "górskich" - tworzą ciepłe zielone tło dla szczytów naszych Tatr. Do tego cudowne tekturki i w zasadzie nic więcej nie potrzeba - no może smaczku dodadzą jeszcze miniaturowe klamerki, czy kryształki i perełki.

Pozdrawiam Aszczka
 

Ukochane tekturki i cudne papiery ;-)

     http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1202&controller=product&id_lang=7 http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1207&controller=product&id_lang=7 http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1203&controller=product&id_lang=7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)