Aktualne wyzwanie

Chcemy, żeby nasz blog firmowy był atrakcyjnym i chętnie odwiedzanym przez Was miejscem. Dlatego znajdziecie na nim sporo atrakcji, m.in. dwa cykle wyzwań, w których nagrodami są przydasie z naszego sklepu.

5-tego dnia każdego miesiąca (z małymi wyjątkami ;)) znajdziecie na naszym blogu Wyzwanie z Gościem. Jego wytycznymi jest kolorowa, oryginalna tablica inspiracji, tzw. moodboard przygotowana przez jedną z projektantek z naszego DT, a tytułowym Gościem zostaje zwycięzca poprzedniej zabawy. To świetna okazja, żeby nie tylko wygrać ciekawą nagrodę, ale też zaprezentować siebie i swoją twórczość szerszemu gronu scraperek.

Aktualnie na naszym blogu znajdziecie wyzwanie z takim oto moodboardem:Szczegóły wyzwania znajdziecie tutaj ---> klik, klik

Co jakiś czas zapraszamy także do udziału w Weekendowych Wyzwania Ekspresowych :) To szybkie, łatwe i przyjemne zabawy, w sam raz na wolne weekendowe popołudnie albo wieczór. Nagroda to zestaw przydasiów ze sklepu Rapakivi.

Nowe ekspresowe wyzwanie zaprezentujemy Wam już wkrótce :)

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby wziąć udział w naszych wyzwaniach? To całkiem proste!


1. Każda osoba może zgłosić na wyzwanie tylko jedną pracę.
2. Praca musi być zgodna z wytycznymi podanymi w wyzwaniu.
3. Praca musi być nowa, niepublikowana wcześniej przed ukazaniem się wyzwania.
4. Na wyzwanie można zgłaszać prace, które biorą udział również w innych zabawach.(Dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania.) Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT, ani liftów innych prac, chyba, że lift jest wytyczną naszego wyzwania.
5. Do wykonania pracy użyjcie min. 2 produktów z naszego sklepu (mogą to być bazy, kosteczki klejące, papiery, kwiatki czy inne dodatki... wszystko, co znaleźć możecie na naszych półkach). Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku, jakie produkty wykorzystaliście (linki do sklepiku mile widziane).
6. Praca zostaje zgłoszona na wyzwanie przez podanie linka do posta lub galerii z zamieszczoną pracą.
7. Bardzo prosimy o umieszczenie w tekście informacji, że praca została zgłoszona do naszej zabawy :-)


Jeśli bierzecie udział w naszych wyzwaniach, zachęćcie do zabawy również osoby zaglądające na Wasz blog. Będzie nam ogromnie miło, jeżeli umieścicie na swoim blogu ten banerek z linkiem do naszego bloga:


Zapraszamy do zabawy :)