Witajcie,
czas na nasze kolejne comiesięczne wyzwanie. Za oknem już prawie wiosennie, więc czas na... wiosenne porządki. W związku z tym postanowiłyśmy trochę zmienić zasady zabawy ;-P Ale zanim o tym, podsumujmy lutową edycję.
Przyznamy, że ze względu na temat, spodziewałyśmy się sporej liczby prac, ale i tak ilość była dla nas ogromnym zaskoczeniem. Przypominamy, że na nasze wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę, dlatego jeżeli ktoś zgłosił dwie, drugi link został usunięty z naszej listy. Prosimy też, żeby linkować bezpośrednio do posta z pracą, a nie do głównej strony bloga. Wtedy łatwiej będzie nam znaleźć zgłoszoną do zabawy pracę :-)
Banerek top3
wędruje do:
A wygraną w wyzwaniu, czyli bon 50 zł na zakupy w naszym sklepie i możliwość zaprezentowania się na naszym blogu otrzymuje...
autorka pracy nr 70, czyli
elwira-k.
Gratulujemy i prosimy o kontakt (iwona@scrapakivi.com)
Jeszcze raz dziękujemy za udział w naszej zabawie i zapraszamy do kolejnej edycji :-)
Jak już zapowiedzieliśmy będą małe zmiany. Tym razem przygotowałyśmy dla Was mapkę - w wersji kartkowej (na podstawie której możecie stworzyć też inne rzeczy, np. okładkę notesu) i scrapową. A nasz Gość, czyli zwycięzca poda Wam 3 dodatkowe wytyczne, czyli elementy, które powinny znaleźć się w Waszej pracy.
Mamy nadzieję, że nie jest to zbyt skomplikowane :-)
W marcu naszym Gościem jest oczywiście
miesz-Anka, która wygrała zabawę w styczniu.
Oto co Ania pisze o sobie:
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Cieszę się ogromnie z wyróżnienia i możliwości zaprezentowania się jako gościnna projektantka.
Na imię mam Ania, a w sieci istnieję od maja 2011 r. jako miesz-Anka. Tworzę całe życie, uwielbiam przerabiać przedmioty, które wpadną mi w ręce. Lubię szyć filcowe poTworki, łączyć koraliki, druciki i różne błyskotki w biżuteryjne „conieco”. Lubię próbować różnych nowych rzeczy, a jest ich jeszcze sporo... takich całkiem nowych, nieodkrytych przeze mnie. W ostatnim czasie najczęściej jednak sięgam po papiery. W tworzeniu nie działam według jakiś ustalonych reguł, zasad, a metody działania mam swoje własne. Nie mam swojego stylu ... a może mam tylko o tym nie wiem? ...
W tym miesiącu mamy dla Was takie mapki:
Możecie je oczywiście dowolnie obracać i przekręcać :-)
Dodatkowe wytyczne od naszego Gościa to:
- przynajmniej jeden guzik;
- zawieszka (np. charms);
- własnoręcznie zrobiony kwiat.
Miesz-Anka przygotowała dla Was delikatną, imieninową kartkę:
Wykorzystała w niej m.in.:
Również nasze DT ma dla Was kilka inspirujących prac:
Klaudia stworzyła warstwowaną kartkę w stylu vintage:
Materiały:
- papier
Winter Elegance #2;
- karton ozdobny
juta.
Ki stworzyła kobiecą kartkę w odcieniach fioletu:
Materiały:
-
Hectic Eclectic #4;
- pasek z elementami do samodzielnego wycięcia
Hectic Eclectic #2;
-
duże, kremowe róże;
-
drobne, białe różyczki.
Noomiy stworzyła kremowo - złoty scrap:
Materiały:
- karton
rough absolute white;
- papier
Winter Elegance #1;
- papier
Winter Elegance #3;
- papier
Winter Elegance #4;
- papier
Hot&Cold #3;
- papier
Hot&Cold #4.
Katrina stworzyła LO w wiosennym klimacie:
Materiały:
- papier
Hot&Cold #4;
- papier
Be Optimistic #4;
- papier
A Time4Joy #5;
- papier
A Time4Joy #6;
- pasek z elementami do samodzielnego wycięcia
Be Optimistic #1;
- pasek z elementami do samodzielnego wycięcia
Be Optimistic #2;
-
wstążka w zieloną kratę;
-
zielone różyczki;
-
pręciki perłowe 3 mm białe.
Zuzanka przygotowała uroczą kartkę z okazji narodzin dziecka:
Materiały:
- papier
Hot&Cold #1;
- karton wizytówkowy
kremowy len;
- papier
smooth absolute white.
Witch_m stworzyła kartkę w klimacie vintage:
Materiały:
- papier
Be Optimistic #3;
- papier
Hectic Eclectic #1;
- papier
smooth absolute white;
-
kremowe, drobne różyczki;
-
czerwone, drobne różyczki.
Ivy przygotowała romantyczny scrap w bieli:
Materiały:
- karton wizytówkowy
plaster miodu;
- papier
smooth absolute white;
-
drobne, białe różyczki,
-
szarotki z brokatem;
-
perełki białe 3 mm;
-
perełki białe 6 mm.
W tym miesiącu
nagrodą w naszej zabawie jest podwójny zestaw papierów Be Optimistic z dobranymi kolorystycznie dodatkami:
Wprawne oko dopatrzy się wśród nich kilku nowości, które niedługo pojawią się na naszych sklepowych półkach ;-)
Do nagrody dołączymy też pewną niespodziankę, o której za jakiś czas pewnie dowiecie się z naszego bloga (i z naszego sklepiku) ;-)
Zanim weźmiecie udział w naszym wyzwaniu,
przypominamy o kilku zasadach:
- do wyzwania można zgłosić tylko jedną pracę;
- prosimy o podanie linka bezpośrednio do posta, w którym znajduje się zgłoszona praca;
- praca zgłoszona do wyzwania powinna być nowa, niepublikowana nigdzie wcześniej;
- wyzwanie można łączyć z innymi;
- nie musicie używać produktów Rapakivi, ale będzie nam bardzo miło, jeśli pojawią się one w Waszej pracy :-)
Na Wasze prace czekamy do 25 marca.
Zapraszamy do zabawy :-)