środa, 21 marca 2012

Kalendarz Świąt Nietypowych #3

Witajcie!

Jak co miesiąc nadszedł kolejny nietypowy dzień do świętowania :-) Być może wiele z Was świętuje przypadający dziś pierwszy dzień wiosny, my jednak postanowiłyśmy być trochę bardziej oryginalne, zajrzałyśmy do naszego nietypowego kalendarza i postanowiłyśmy uczcić scrapowo przypadający dzisiaj Dzień Lasu oraz... Dzień Poezji. Ot tak, żeby było jeszcze ciekawiej :-)))

Asica.p stworzyła cudowny, bardzo klimatyczny scrap o spacerze po lesie :-) Umieściła na nim fragment wiersza Czesława Miłosza. Jako bazę LO Asica wykorzystała biały karton ozdobny 30 cm x 30 cm z naszego sklepiku. Pracę ozdobiła fantastycznymi "zaciekami" z zielonej farby, stemplowanymi gałązkami oraz śliczną, zieloną różyczką.


Ivy wykonała albumik na płyty cd ze zdjęciami z dłuższych i krótszych wycieczek... nie tylko do lasu ;-P Okładkę okleiła kremowym papierem wizytówkowym o fakturze płótna, a do ozdoby wykorzystała zielone kartony ozdobne 30 cm x 30 cm - lime tonic i pistachio oraz papiery Winter Elegance #5 i Time4Joy #6. Dodała również tag wycięty z paska ozdobnego Hectic Eclectic #2, delikatną perełkę na sznureczku, kawałeczek wstążeczki w groszki oraz zieloną różyczkę.


Katrina stworzyła przepiękny leśny scrap z własnoręcznie wykonanym tłem - baza LO wycięta z tektury została ostemplowana leśnymi zwierzakami :-) Kasia wykorzystała w pracy papiery z kolekcji A Time4Joy - #3, #5 i #6 oraz tekturowe tagi. Na większym z nich umieściła napis - fragment wiersza Kazimierza Przerwy-Tetmajera. 


Maria/Karmeleiro stworzyła śliczny leśno - wiosenny tag :-) Jego bazą jest papier Time4Joy #6, rozjaśniony warstwą białej farby. Na dużym tagu Maria umieściła kolejny, mniejszy - wycięty z paieru Winter Elegance #2 i przewiązany delikatną, białą tasiemką. Na nim został umieszczony napis - fragment wiersza Bolesława Leśmiana. Tag został ozdobiony również bawełnianymi koronkami oraz  śliczną kompozycją z papierowych różyczek i perłowych pręcików.

Monia wykonała piękną, romantyczną kartkę. Jej bazą jest karton ozdobny hazel w pięknym, orzechowym odcieniu brązu oraz papier Winter Elegance #2. Monia ozdobiła karteczkę wykrojnikowym profilem zakochanej pary w ślicznej, ażurowej, wykrojnikowej rameczce oraz fantastyczną kompozycją z bawełnianej koronki, papierowych, łososiowych różyczek i perłowych pręcików. Prace Moni to zawsze czysta poezja, ale... znalazło się również trochę miejsca na romantyczny wiersz - pięknie wyeksponowany wewnątrz kartki :-)Noomiy stworzyła piękną, pełną warstw kartkę. Wykorzystała w niej papiery Time4Joy #3 i Time4Joy #6. Efekt warstw uzyskała też dzięki wystającym gdzieniegdzie kawałkom siatki. Kartkę ozdobiła elementami wyciętymi z papieru Hectic Eclectic #6, papierowymi kwiatuszkami i perełkami na pręcikach


Witch_M stworzyła mini scrap :-) Wykorzystała w nim papiery z kolekcji Winter Elegance - #3, #4 i #6, które połączyła z czekoladowym Hectic Eclectic #1. Główną ozdobą pracy jest rysunek wykonany tuszem (własnoręcznie przez naszą zdolną Magdę :-)) Do tego stosowny napis i definicja ze słownika biologicznego umieszczona na tagu wyciętym z paska ozdobnego Hectic Eclectic #2.


Mamy nadzieję, że podobają się Wam nasze leśno - poetyckie prace :-) Może i Wy macie ochotę świętować wraz z nami ten nietypowy dzień? Jeśli tak, koniecznie podzielcie się z nami swoimi pracami zostawiając link w komentarzach :-)

Pozdrawiamy bardzo wiosennie,

DT Rapakivi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)