poniedziałek, 1 lipca 2013

FanBoard #1 LIPIEC - czyli zrób pracę z produktów Rapakivi i zgarnij bon na zakupy :-)

Witajcie,

dzisiaj chcielibyśmy zaproponować Wam nową zabawę przygotowaną specjalnie z myślą o naszych  fantastycznych Klientach, którzy robią zakupy w naszym sklepiku, na naszym koncie na Allegro albo kupują nasze papiery do scrapbookingu w innych sklepach. 

W naszych wyzwaniach, które co miesiąc pojawiają się na naszym blogu, nie trzeba wykonywać prac z naszych produktów, bo chcieliśmy, żeby jak największa liczba osób mogła brać udział w naszych zabawach i miała możliwość wygrania naszych produktów. 

Chcielibyśmy jednak w pewien sposób wyróżnić te osoby, które robią zakupy w sklepiku Rapakivi i swoimi pięknymi pracami chwalą się na swoich blogach, w galeriach i na facebooku. W końcu Wasze fantastyczne scrapy, kartki i inne  nie tylko papierowe cudeńka to dla nas najlepsza reklama :-)))

Dlatego pojawił się w naszych głowach pomysł na taką "fanowską tablicę", na której możecie umieszczać linki do swoich prac zrobionych z naszych papierów i dodatków.

Na czym będzie polegać zabawa?

1. Każdego pierwszego dnia miesiąca na naszym blogu pojawi się post z narzędziem inlinkz, za pomocą którego będziecie mogli podawać linki do swoich blogów, galerii czy innych stron, na których znajdziemy Wasze prace zrobione z naszych produktów. To właśnie będzie nasza "fanowska tablica" :-)
2. Każda tablica będzie przypisana do konkretnego miesiąca, np. FanBoard #1 dotyczy lipca i jest aktywna od dziś do 31 lipca do północy. Można na niej umieścić tylko prace opublikowane w lipcu, wcześniejsze nie będą brane pod uwagę, a ewentualne linki zostaną przez nas usunięte. Aktualną tablicę znajdziecie też zawsze w zakładce u góry naszego bloga :-)
2. Prosimy, żeby linkować bezpośrednio do posta na blogu albo zdjęcia w galerii, które chcielibyście nam pokazać. Możecie dodać dowolną liczbę prac - nie ma żadnego limitu :-)
3. Prosimy też, aby w poście albo w opisie zdjęcia pojawiła się informacja, że w pracy użyliście kiviowych przydasi oraz link do naszego sklepiku :-) 
4. Spośród wszystkich prac wybierzemy nasze Top5, a z nich jedną pracę, której autor(ka) otrzyma bon 30 zł na zakupy w naszym sklepie.
5. Dodatkową nagrodą dla zwycięzcy zabawy będzie tytuł "Inspiracji miesiąca", a zwycięska praca przez miesiąc będzie wywieszona na pasku bocznym naszego bloga wraz z linkiem do bloga/galerii jej autora lub autorki :-)
6. Wyniki zabawy będziemy publikować zawsze dziesiątego dnia kolejnego miesiąca, także wyników lipcowej tablicy spodziewajcie się 10 sierpnia :-)

Mamy nadzieję, że spodoba Wam się nasza zabawa. To dla nas także fantastyczna możliwość, żeby poznać się bliżej i zainspirować Waszymi pracami.

Zapraszamy do zabawy :-) 

11 komentarzy:

 1. Popieram bardzo dobry pomysł

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam takie pytanie a jeżeli się kupi wasze produkty ale w innym sklepie np. kupiłam w scrappo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To też można dodać pracę :-) Wystarczy napisać w poście, że jest zrobiona z naszych produktów i podać link do naszej strony internetowej

   Usuń
 3. Świetny pomysł. Musze coś wyprodukować :)
  Pozdrawiam Was wszystkie :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł :) niezła reklama ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy praca musi składać się wyłącznie z waszych produktów, czy może być z domieszką innych firm?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)