piątek, 20 czerwca 2014

Pomysł na Papier #3 - Lacy Sunset #1

W tym odcinku bohaterem pomysłu na papier jest Lacy Sunset #1, a dokładnie jego intensywnie różowa, koronkowa strona, która wygląda o tak:
Naszego papierowego bohatera na warsztat wzięły Karmeleiro, Klaudia oraz Ikemo. Zobaczcie, jakie cudne prace przygotowały :-)


Karmeleiro stworzyła urocze, koronkowe kopertówki:

Papier Lacy Sunset#1 od razu przyciągnął moją uwagę, bo jest niezwykle energetyczny i ma bardzo ładny, niespotykany wzór. Pomyślałam, że będzie idealny do wykonania pogodnych kopertówek dla Pań wychowawczyń od klas trzecich.


Kopertówki ukwieciłam i starałam się, by były kolorowe i radosne.

Wykorzystane materiały:

- papier Lacy Sunset #1
- papier Lacy Sunset #2
- papier Lacy Sunset # 3
- papier Time4Joy 6
wstążka w groszki
- półperełki 5mm
- pręciki w kiściach


Ikemo z papieru Lacy Sunset #1 stworzyła fantastyczny sukcesownik, na kartach którego zapisywać będzie wszystkie swoje tegoroczne małe i duże sukcesy. To naprawdę fantastyczny sposób, żeby zachować ulotne dla pamięci wyjątkowe momenty w naszym  życiu. Taki sukcesownik to na pewno świetny sposób na poprawę humoru i  


Karty sukcesownika Ola przygotowała na bazie dużego, tekturowego taga. To bardzo prosty, ale efektowny sposób, żeby stworzyć własny notesik - wystarczy okleić tekturki papierem i spiąć kółkiem albumowym ;-) Okładka suksesownika jest bardzo delikatna i kobieca - papier Lacy Sunset #1, mimo, że ma intensywny kolor i bogaty wzór świetnie czuje się w towarzystwie delikatnych, stonowanych dodatków. Do ozdoby notesiku Ikemo wykorzystała satynową wstążeczkę, ozdobną, tekturową ramkę, sznurek lniany oraz mnóstwo kwiatów i półperełek :-)

Notesik wyszedł naprawdę fantastycznie. Może i Wy skusicie się i wykonacie podobny? ;-)

Wykorzystane materiały: Klaudia/Kszp z papieru Lacy Sunset #1 stworzyła delikatną, kwiatową kartkę. wykorzystała w niej nie tylko różowy, koronkowy wzór, ale także delikatną beżową kratkę, która znajduje się po jego drugiej stronie. 


Klaudia oczywiście ozdobiła swoją kartkę kwiatami ;-) Tym razem jednak skorzystała z gotowych kwiatów dostępnych w naszym sklepiku. Znajdziecie w nim naprawdę spory wybór pięknych kwiatuszków, które są świetną alternatywą dla tych ręcznie robionych. Na kartce Klaudii znajdziecie różowe lilie, duże, angielskie róże w kolorze różowym oraz delikatne, białe róże z tiulem. Do tego oczywiście niezastąpiona wstążeczka w groszki :-) Ta w kolorze kremowym świetnie komponuje się z papierami z naszej najnowszej kolekcji Lacy Sunset :-) Żeby nadać pracy lekkości Klaudia dodała kilka motylków, które wycięła z papieru Lacy Sunset #6. Znajdziecie je na kolorowych kartach znajdujących się po jednej stronie arkusza. Możecie wykorzystać je w całości jako bazę do ATC, project life czy np. ozdobę kartek lub notesów albo, tak jak zrobiła to Klaudia, wyciąć z nich poszczególne elementy.  

Wykorzystane materiały:

- papier Lacy Sunset #1;
- papier Lacy Sunset #6;

Mamy nadzieję, że Dziewczyny zainspirowały Was do sięgnięcia po papier Lacy Sunset #1. Jak widzicie, świetnie sprawdzi się on w kolorowych, energetycznych pracach, ale jest też wprost idealny do tych delikatnych i bardzo romantycznych :-) A może Wy macie już swój pomysł na ten papier? Jeśli tak, koniecznie podzielcie się nim z nami, np. podając link do Waszego bloga, galerii albo umieszczając pracę na naszej fanowskiej tablicy, o tutaj ---> klik, klik :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)