poniedziałek, 23 czerwca 2014

Spotkajmy się we Wrocławiu na DLWC :-)

Na Dolnośląskich Letnich Warsztatach Craftowych jesteśmy od początku działalności naszej małej firmy :-) Nie zabraknie nas i w tym roku :-) Swój kramik z przydasiami rozstawimy dla Was w piątek, sobotę i niedzielę. Zajrzyjcie do nas koniecznie, będziemy mieli dla Was kilka cenowych niespodzianek dotyczących naszych wybranych produktów... na razie nic nie zdradzimy nic więcej, ale obiecujemy, że warto odwiedzić nas we Wrocławiu ;-)

Z okazji DLWC tradycyjnie już zapraszamy na zakupy z odbiorem na naszym stoisku. Nie wszystkie produkty zabierzemy ze sobą na zlot, ale jeśli zamówicie je teraz w naszym sklepie, zyskacie pewność, że będą czekać na Was na naszym stoisku. Dodatkowo dla wszystkich osób, które złożą zamówienie w naszym sklepie z odbiorem we Wrocławiu przygotowaliśmy 15% rabat na wszystkie produkty z naszego sklepu.


Prócz tego przygotowaliśmy dla Was jeszcze dwie niespodzianki :-)

W piątek 5 lipca o godzinie 16.30 zapraszamy na wspólne tagowanie :-) Poprowadzimy dla Was mały make&take, w czasie którego każdy z uczestników wykona własnoręcznie swój tag. Będzie można pociachać naszą nową kolekcję Lacy Sunset :-) Oprócz tego każdy z uczestników otrzyma tekturową bazę taga + dodatki z naszego sklepu, żeby swój tag ozdobić ;-)

Mamy nadzieję, że prócz tego uda nam się przygotować dla Was jeszcze jakieś atrakcje - wszystkie informacje na ten temat znajdziecie w zakładce u góry naszego bloga ---> ZLOT WROCŁAW.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)