czwartek, 16 lutego 2017

Wyzwanie z Gościem #60

Czy Wy też, tak jak my, z niecierpliwością wyczekujecie wiosny? Dziś zachęcamy Was do wspólnej zabawy z przygotowanym przez nas mood boardem pełnym subtelnych, wiosennych kolorów:


W tym miesiącu bawi się z nami wspólnie olenka_ja, która wygrała jedno z naszych poprzednich wyzwań.Witam :) Mam na imię Ola, a w blogowym świecie - olenka_ja. Prowadzę bloga olenkaja.blogspot.com Od wielu lat zajmuję się rękodziełem, początkowo był to haft, który stopniowo ewaluował przeistaczając się w kartkowanie. I takie też formy lubię robić  najbardziej. Poza tym uwielbiam bawić się różnościami  3 D- shakery czy inne domki to mój żywioł. Zawodowo zajmuję się zupełnie czym innym, a papiery i możliwości, jakie dają stały się sposobem spędzania wolnego czasu, realizowania siebie, przekazywania światu emocji, uczuć, czasem niepokoi... Są wielką odskocznią od codzienności - w koronkach, perełkach i innych dodatkach potrafię zatopić się  bez reszty :) 

Całemu DT Rapakivi dziękuję za wyróżnienie i za to, że mogłam specjalnie dla Was  przygotować tą kartkę :)

Olenka_ja przygotowała na nasze wyzwanie piękną, wiosenną kartkę:


Również nasze DT ma dla Was kilka inspiracji.


Aszczka przygotowała bardzo kraftową kartkę:


A ja stworzyłam wiosenny exploding box:
Zanim jednak przystąpicie do zabawy, przypominamy o kilku zasadach:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Forma pracy jest dowolna.
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej.
5. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.
6. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą.
7. Nie musicie wykorzystać produktów Rapakivi, ale jeśli znajdą się one w Waszej pracy, będzie nam naprawdę bardzo miło :-)
8. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

Dla zwycięzcy zabawy mamy zaproszenie do udziału w wyzwaniu w kwietniowym wyzwaniu i...  tym razem nieco inną nagrodę. Skoro to jubileuszowe, 60 wyzwanie na naszym blogu, przygotowaliśmy dla zwycięzcy:


Mamy też niespodziankę dla pozostałych dwóch osób, które otrzymają wyróżnienie w ramach top3:


 Na Wasze prace czekamy do niedzieli 12 marca 2017 r. do północy.

Zapraszamy do zabawy :)


Pozdrawiam serdecznie,


4 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)