czwartek, 1 czerwca 2017

Dzień Dziecka i informacje zlotowe

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka i dla tych mniejszych, i dla tych większych Dzieci :)

Z okazji Waszego (naszego!) święta zapraszamy na małą promocję - dziś i jutro na wszystkie zakupy w sklepie dajemy 10% zniżki na każdy produkt z naszych kiviowych półek.

Wystarczy wpisać w pole bony rabatowe odpowiednie hasło i cieszyć się tańszymi zakupami :)


Poza dzisiejszym świętem, mamy jeszcze garść ogłoszeń :)

10 czerwca będziemy brać udział w jubileuszowym, 10 już Zlocie Scrapbookingowym w Warszawie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będziemy czekać na Was z mnóstwem produktów, kilkoma fajnymi zlotowymi niespodziankami (bo taką okazję jak 10 zlot trzeba należycie uczcić) i jak zwykle z mnóstwem uśmiechów :) Tradycyjnie zapraszamy do skorzystania z opcji zakupów z odbiorem osobistym, z jubileuszowym 10% rabatem.


Zapraszamy też do udziału w Dolnośląskich Warsztatach Craftowych.
Oczywiście zapraszamy na nasze stoisko, ale ja osobiście chciałabym serdecznie zaprosić do udziału w prowadzonych przeze mnie warsztatach. Przygotowałam dwie propozycje wspólnej kreatywnej zabawy - bardzo kobiecego, delikatnie mediowego manekina, dla tych którzy lubią pochlapać sobie palce, pobawić się farbami, mediami i ciekawymi dodatkami, ale tak delikatnie, z umiarem ;) oraz zestaw składający się z kartki i czekoladownika - całość delikatna, z lekkim połyskiem... trochę mediowa, na pewno bardzo romantyczna ;)
Więcej informacji o warsztatach znajdziecie w naszej blogowej zakładce ---> klik, klik
albo na stronie DWC ---> klik, klik


Pozdrawiam serdecznie,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)