poniedziałek, 19 czerwca 2017

Wyzwanie z Gościem #61

Tak, jak obiecaliśmy rano, ruszamy z kolejnym wyzwaniem. Mamy nadzieję, że stęskniliście się za naszymi zabawami i że z chęcią przygotujecie prace inspirowane naszym mood boardem. A tym razem prezentuje się on tak:Tym razem, przez nasze totalne zakręcenie, nie mamy inspiracji od żadnego Gościa, ale może przy okazji kolejnego wyzwania zasypiemy Was podwójnymi gościnnymi inspiracjami ;)

Tymczasem zobaczcie, co na bazie tego mood boardu przygotowało nasze DT:


Klaudia stworzyła kartkę z bogatym bukietem kwiatów:Aszczka przygotowała pełną soczystych czerwieni kartkę z własnoręcznie wykonanymi kwiatami:
A Ki stworzyła wiosennie zieloną kartkę ślubną:Zanim weźmiecie udział w naszej zabawie, przypominamy o kilku zasadach - przeczytajcie je koniecznie:


1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.

2. Forma pracy jest dowolna.

3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.

4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT.

5. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.

6. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą.
7. Nie musicie wykorzystać produktów Rapakivi, ale jeśli znajdą się one w Waszej pracy, będzie nam naprawdę bardzo miło :-)
8. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

Dla zwycięzcy pracy mamy przydasiową nagrodę i zaproszenie do wspólnego inspirowania z naszym DT przy okazji wyzwania nr 63:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=950&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=874&controller=product&id_lang=7

Na Wasze prace czekamy do niedzieli 9 lipca 2017 r. do północy.

Zapraszamy do zabawy :)


1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :-)