niedziela, 26 sierpnia 2012

Weekend z Ibiskiem - dzień 3.Witajcie,

dzisiaj mój ostatni dzień weekendu w Rapakivi. Bardzo się cieszę, że mogłam być gościem Rapakivi oraz, że mogłam pracować na tych cudnych papierach. Nie ukrywam, iż kolekcja Be optimistic najbardziej wpadła mi w oko i najlepiej mi się z nią aktualnie pracuje. Myślę jednak, iż równie chętnie sięgnę po papiery z kolekcji Winter Elegance, gdy zacznę robić kartki świąteczne. Kolekcji A Time4Joy natomiast planuję użyć w moim art-journalu. Jak tylko coś powstanie to nie omieszkam się pochwalić Uśmiech
Na dzisiaj przygotowałam kolejną pracę na Be optimistic, a jest to tym razem kartka. Kartka zrobiona dla mojego męża, w podziękowaniu za tyle lat spędzonych razem. Bardzo mu się spodobała. Użyłam w niej papierów ze wspomnianej kolekcji oraz kwiatków również ze sklepu Rapakivi, a także kostek 3D. Jako baza posłużyła mi połówka białego papieru 30x30, którą również można nabyć w sklepie Rapakivi.


I kilka zbliżeń na kwiatuszki:Oraz zbliżenie na środek kartki, gdzie lepiej widać efekt 3D:

 
Dziękuję bardzo za możliwość prezentacji mojej twórczości na tym blogu oraz za możliwość goszczenia w Rapakivi. Bardzo przyjemnie pracowało mi się z materiałami tej marki i zapewne powstanie jeszcze wiele prac z ich wykorzystaniem. A ja życzę wam miłej niedzieli i do zobaczenia!

Pozdrawiam

Ibi


Materiały ze sklepiku Rapakivi:
- papier Be optimistic #1;
- papier Be optimistic #5;
 

5 komentarzy:

  1. Ibisku, to ja dziękuję bardzo za to, że zgodziłaś się zostać gościem na naszym blogu i za Twoje fantastyczne, inspirujące prace :-* Już nie mogę doczekać się kolejnych ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję dziewczyny, jest mi niezmiernie miło :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Cudna karteczka! Ślicznie wyglądają te serduszkowe koła. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)