niedziela, 5 czerwca 2016

Wyzwanie z Gościem #54

W to ciepłe, niedzielne popołudnie zapraszamy do udziału w kolejnej zabawie. Na ten miesiąc przygotowaliśmy taki oto mood board:


Mamy nadzieję, że zainspiruje Was do stworzenia pięknych prac :) 

Żeby zachęcić Was do udziału w zabawie nasze Projektantki przygotowały prace zainspirowane czerwcową tablicą. W tym miesiącu wspomogła je zwyciężczyni kwietniowego wyzwania z Gościem - Yume Art.Jestem Zuza, mój blogowy nick to Yume Art. Prowadzę bloga ayumeart.blogspot.com, gdzie prezentuję różnego rodzaju prace- głównie kartki, albumy. Blog działa dość krótko bo od zaledwie roku. 
Zaczynałam wiele lat temu od rysowania, a później przeszłam do malowania na płótnie. Pasja do scrapbookingu przyszła przypadkowo i przerodziła się w prawdziwą pasję, która wciąż ewoluuje. Tworzę już nie tylko kartki, ale także ramki, decoupage, robię wianki na drzwi. Ciągle odkrywam nowe style i eksperymentuję. Dzięki jednemu z takich eksperymentów mogę przedstawić swoją pracę na blogu Rapakivi. Dziękuję! :)

Yume Art przygotowała dla nas soczystą czereśniową kartkę:

A teraz czas na nasze Dziewczyny :)

Aszczka przygotowała urocze pudełeczko w groszki:Ki stworzyła mediowy blejtram z przesłaniem:
Klaudia stworzyła romantyczną kartkę z "drewnianym" sercem:
Wiola przygotowała magnes lodówkowy z uroczą parasolką pełną kwiatów:
Zanim weźmiecie udział w wyzwaniu, przypominamy o kilku zasadach:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Forma pracy jest dowolna.
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę. 
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. 
5. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.  
6. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą. 
7. Nie musicie wykorzystać produktów Rapakivi, ale jeśli znajdą się one w Waszej pracy, będzie nam naprawdę bardzo miło :-)
8. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

Dla zwycięzcy zabawy mamy zaproszenie do udziału w sierpniowym wyzwaniu i nagrodę przydasiową prosto z naszego sklepu:


http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=12&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1122&controller=product&id_lang=7


Na Wasze prace czekamy do 30 czerwca do północy.

Zapraszamy do zabawy :)1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :-)