wtorek, 12 lipca 2016

Wyzwanie z Gościem #55

Tym razem nieco później niż zwykle, zapraszamy na wyzwanie z Gościem. Od tego miesiąca nasz cykl wyzwaniowy będzie startował około 10 dnia miesiąca. Mamy nadzieję, że ta mała zmiana terminu nie zniechęci Was do brania udziału w zabawie.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was miętowo-biały, inspirowany morzem mood board.


A we wspólnym inspirowaniu pomaga nam dziś Florens :)


Mam na imię Ewa, a w craftowym świecie funkcjonuję jako Florens. Swoją przygodę z rękodziełem rozpoczęłam ok. 8 lat temu tylko po to, by stworzyć album foto dla synka. Album wciąż nie powstał, ale za to naprodukowałam trochę kartek :) Możecie je zobaczyć na blogu www.tworyflory.blogspot.com. Mam niestety spory problem z regularnością, więc nie ma tego zbyt dużo :) Tym bardziej, że w swoje kartki wkładam dużo serca, a więc i czasu, bo robię je głównie z myślą bliskich. Uwielbiam używać tuszów, farb, masek, stempli i sama rysować/malować elementy swoich prac. Dzięki jednej z malowanych kartek mam dziś przyjemność zaprezentować się na blogu Rapakivi. Pozdrawiam

Zachęcamy Was gorąco do zaglądania na blog Florens, pełen pięknych prac :)

Ewa na nasze wyzwanie przygotowała kartkę z motywem drewna, miętowymi akcentami i kwiatową kompozycją:A teraz czas na nasze DT ;)


Klaudia stworzyła pełną kwiatów kartkę z ptaszkiem, zainspirowana miętowymi kolorami tablicy inspiracji i sznurkiem:A ja przygotowałam lekko mediową ramkę w odcieniach bieli i mięty, ze sznureczkami i szklanymi kaboszonami, z lekko "morskim" zdjęciem ;)

Zanim przystąpicie do przygotowania Waszych prac, przypominamy o kilku ważnych zasadach:


1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Forma pracy jest dowolna.
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę. 
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. 
5. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.  
6. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą. 
7. Nie musicie wykorzystać produktów Rapakivi, ale jeśli znajdą się one w Waszej pracy, będzie nam naprawdę bardzo miło :-)
8. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

Dla zwycięzcy zabawy mamy zaproszenie do udziału w lipcowym wyzwaniu i nagrodę przydasiową prosto z naszego sklepu:http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=950&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=477&controller=product&id_lang=7

Na Wasze prace czekamy do niedzieli 7 sierpnia do północy.

Zapraszamy do zabawy :)

Pozdrawiam serdecznie,

5 komentarzy:

 1. cudne inspirujące prace :)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudowne kolory i cudowne prace :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne, sama świeżość w tych pracach!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. czy przegapiłam wyniki wyzwania ? nie potrafię się doszukać...

  OdpowiedzUsuń
 5. Też nie mogę znaleźć wyników, całkiem zapomniałam o tym wyzwaniu.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)