środa, 30 listopada 2016

Wyzwanie z Gościem #57

W ostatni listopadowy dzień zapraszamy Was na kolejne wyzwanie z Gościem. Tym razem mamy dla Was lekko jesienny mood board, pełen kolorowych owoców, ale może przy jego pomocy stworzycie prace w zupełnie innym klimacie? Już nie możemy doczekać się, żeby zobaczyć, jak zainspiruje Was nasza tablica :)


Tym razem wspólnie z nami inspirować Was będzie rosse5 :)


Witajcie. Jestem Ania, w blogowym świecie już od ładnych kilku lat występuję jako rosse5. Zamiłowanie do robótkowania i wytworów handmade mam chyba odgórnie przekazane w genach i odkąd pamiętam, coś tam majstrowałam;) Dużą pasją okazał się haft krzyżykowy, któremu poświęcony był pierwszy prowadzony przeze mnie blog, ale gdzieś po drodze pojawił się scrapbooking, który całkowicie zawładnął moim sercem. Jest dla mnie odpoczynkiem i odskocznią od codzienności i bardzo żałuję, że mam na niego tak mało czasu, bo chciałoby się wciąż więcej i więcej. Szczególnie pokochałam media, których ciągle się uczę i eksperymentuję - daje mi to mnóstwo frajdy. Oprócz zabaw papierem i mediami uwielbiam fotografować i piec słodkości, jestem uzależniona od Zumby i czekolady:) i...najlepiej gdyby doba miała kilka(naście) godzin więcej, może wówczas czasu wystarczyłoby na wszystko:)

Bardzo dziękuję ekipie Rapakivi za wyróżnienie mojej pracy i zaproszenie do gościnnego udziału w wyzwaniu.

Dziękujemy Ani za przyjęcie zaproszenia do naszej zabawy i gorąco zachęcamy Was do odwiedzania Jej bloga ---> http://rosse5.blogspot.com/

Na nasze wyzwanie rosse5 przygotowała piękny layout w kolorach jesieni:A tak wyglądają efekty zabawy naszego DT z listopadwym mood boardem:


Wiola przygotowała przepiękną kartkę z jesiennymi kwiatami i owocami:
Ki stworzyła słodki layout ze swoją przesłodką córeczką:
Aszczka  wyczarowała piękną kartkę z mediowymi akcentami:A Klaudia stworzyła dwie pełne kwiatów karteczki:
Teraz nie pozostaje nam nic innego jak z niecierpliwością wypatrywać Waszych prac!

Zanim przystąpicie do przygotowania Waszych prac, przypominamy o kilku ważnych zasadach:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Forma pracy jest dowolna.
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę. 
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. 
5. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.  
6. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą. 
7. Nie musicie wykorzystać produktów Rapakivi, ale jeśli znajdą się one w Waszej pracy, będzie nam naprawdę bardzo miło :-)
8. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

Dla zwycięzcy zabawy mamy zaproszenie do udziału w styczniowym wyzwaniu i nagrodę przydasiową prosto z naszego sklepu:http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1200&controller=product&id_lang=7

Na Wasze prace czekamy do 27 grudnia do północy.

Zapraszamy do zabawy :)

Pozdrawiam serdecznie,

1 komentarz:

  1. Piękny moodboard, strasznie kusi do sklejenia czegoś jesiennego... :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)