czwartek, 15 grudnia 2016

Wyzwanie z Gościem #58

Na naszym blogu wciąż trwa wyzwanie, które zapoczątkowaliśmy w listopadzie, ale my mamy już dla Was kolejną zabawę. Ot, tak na bogato wyzwaniowo zrobiło się u nas przed Świętami ;) A że o świętach mowa to tym razem mamy dla Was mood board w bożonarodzeniowym, ciepłym, ale też lekko zimowym klimacie. Co z niego wyczarujecie? Już wypatrujemy Waszych prac!


A w tym miesiącu wspólne z nami bawi się Mamokko - zwyciężczyni jednej z poprzednich edycji Wyzwania z Gościem:


Witam, z tej strony Milena, w wirtualnym świecie Mamokko. Scrapbookingiem zainteresowałam się nieco ponad dwa lata temu. Pasja się rozwijała i stała się moją pracą. Papier jest prawie najważniejszą rzeczą w moim życiu, miejsca ustępuje tylko górom które kocham sercem całym i będąc w ich otoczeniu jestem w stanie nie scrapować. Nie lubię stać w miejscu, uwielbiam różnorodność. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, bo wyznaję zasadę "chcę znaczy mogę". Prywatnie mama i żona, zaszyta na pomorskiej wsi przy swoim biurku. I oczywiście jak na rękodzielnika przystało-miłośniczka kotów-właścicielka trzech, karmicielka wielu.  

Dziękuję dziewczynom z DT Rapakivi za dostrzeżenie mojej pracy. To dla mnie ogromna radość i wyróżnienie.

Prace Mileny możecie podziwiać na Jej blogu --->  http://papierkowe-i-inne.blogspot.com/ Zachęcamy Was do tego gorąco :)

Mamokko na nasze wyzwanie wyczarowała przepiękną kartkę świąteczną z ptasią budką:A tak grudniowy moodboard rozpracowały nasze Dziewczyny :)


Aszczka stworzyła czadowe bileciki do prezentów :) Wystarczyło tylko troszkę "podasować" kiviowe mini bazy z kraftowego papieru ;)


Klaudia stworzyła piękną kartkę świąteczną udowadniając, że papier kraftowy i kolekcja Jolly&Bright to idealne połączenie!
Wiola stworzyła kartkę w zimowym klimacie. I do takich prac kolekcja Jolly&Bright nadaje się perfekcyjnie :)
Zainspirowani? Mamy nadzieję, że tak!

Zanim jednak przystąpicie do zabawy, przypominamy o kilku zasadach:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Forma pracy jest dowolna.
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej.
5. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.
6. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą.
7. Nie musicie wykorzystać produktów Rapakivi, ale jeśli znajdą się one w Waszej pracy, będzie nam naprawdę bardzo miło :-)
8. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.

Dla zwycięzcy zabawy mamy zaproszenie do udziału w wyzwaniu w lutym i nagrodę przydasiową prosto z naszego sklepu:


http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=873&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=12&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1212&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1013&controller=product&id_lang=7

Na Wasze prace czekamy do niedzieli 15 stycznia 2017 r. do północy.

Zapraszamy do zabawy :)

Pozdrawiam serdecznie,
2 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)