czwartek, 9 listopada 2017

Nowości na kiviowych półkach

Do naszego sklepiku trafiło właśnie niemal 50 nowych produktów - bajecznie kolorowych, błyszczących, idealnych na bożonarodzeniowe prace.


Wśród nowości znajdziecie:

- tekturkowe shaker boxy - rameczki w siedmiu różnych wzorach, wszystkie zaopatrzone w folijkę, z pomocą której stworzycie shakerową szybkę, np. takie okrągłe rameczki z zabawnym domeczkiem, który znany jest wszystkim kupującym nasze tekturki ;)- coś do shaker boxów, a więc:
- błyszczący brokat - drobinki w trzech różnych kolorach, gwiazdeczki oraz moje ulubione złote łamańce:- cekiny-gwiazdeczki w 9 fantastycznych kolorach, np. takich:


 - kilka nowych kolorów mikrokulek.

Poza tym tekturkową ofertę uzupełniliśmy o kilka wzorów dużych zawieszek - idealnych, np. jako bazy do świątecznych kartek. Wśród nich znajdziecie bombki, dzwonki i gwiazdki:Uzupełniliśmy także ofertę pręcików do kwiatków. Wśród drobnych matowych pręcików pojawiły się cztery nowe kolory. Do oferty dodaliśmy też zupełnie nowe pręciki i pałeczki brokatowe - świetne, np. jako dodatek do świątecznych poinsecji :)Wszystkie nowości znaleźć można w tym dziale ---> klik, klik

Zapraszamy na zakupy :)

A przy okazji, jeśli ktoś ma ochotę i możliwość, serdecznie zapraszam na warsztaty w bożonarodzeniowym klimacie już w najbliższą środę w Deco Hobby w Gdyni, Będziemy wspólnie tworzyć zimowe budki dla ptaków:Pozdrawiam serdecznie,

2 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)