czwartek, 18 października 2018

Wyzwanie z Gościem #74

Witajcie :)
Jesień tego roku wyjątkowo nas rozpieszcza. Mamy już połowę października a za oknem wciąż świeci słońce. Liście tak pięknie się odbijają w jego promieniach. One też są tematem przewodnim naszego październikowego wyzwania. Ale nie tylko! Pamiętajcie, że możecie zainspirować się dosłownie wszystkim: fakturą, formą, detalem, akcentem, tematem, motywem ... czy kolorem!


Nie zapomnijcie o zasadach naszych wyzwań i koniecznie pokażcie innym,
że lubicie i chętnie pracujecie na produktach Rapakivi <3

A w naszych progach gościmy dziś Weronikę :)


Hej mam na imię Weronika. Od kilku lat prowadzę fanpage'a pod nazwą Papierowe fantazje Niki jako Nika ;) Zaczynałam od scrapbookingu. Obecnie w swoich pracach lubię także wykorzystywać technikę mixed-media. Od czasu do czasu biorę w ręce foamiran i tworzę kwiatuszki do swoich prac. Serdecznie dziękuję za możliwość goszczenia u Was ;) Jeśli chcesz mnie poznać bliżej  zapraszam na mój Fanpage.

 Weronika przygotowała dla nas ślubną karteczkę z liskami.A to prace naszego zespołu :) Fajnie, że każda z nich jest inna 
tak samo jak rożne są projektantki Rapkivi. W końcu w tym tkwi ich siła! I tak:
  
Pinezka jak zwykle postawiła na minimalizm formy i detalu.

   
Xgalaktyka czaruje kwiatową kompozycją i nieco leśnym klimatem.

  
Reniferove przygotowała mediowe tagi z mocnym akcentem żołędzi. (Są prawdziwe!)


Scrapelka ozdobiła craftową torebeczkę, w której podaruje bliskim orzechy.Aszczka przygotowała ukwieconą kartkę z motywem wyciętych ażurowych liści.
Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na Wasze prace. Zanim jednak zabierzecie się za ich przygotowanie, przeczytajcie uważnie regulamin naszych zabaw. Już jakiś czas temu wprowadziliśmy w nim kilka zmian.

Zasady wyzwania:

1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Do wykonania pracy użyjcie min. 2 produktów z naszego sklepu (mogą to być bazy, papiery, kwiatki, tekturki czy inne dodatki... wszystko, co znaleźć możecie na naszych półkach, a w szczególności te produkty, które znajdziecie tylko u nas ;)). Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku, jakie produkty wykorzystaliście (linki do sklepiku mile widziane). 
3. Forma pracy jest dowolna.
4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.
5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej
6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT.
7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.
8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.
9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku. 
10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na  Facebooku). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.
11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy. 

Nagroda dla zwycięzcy to:


Dwie pozostałe osoby, które otrzymają wyróżnienie top3 nagrodzimy jednorazową zniżką 10% na zakupy w naszym sklepie.

Na Wasze prace czekamy do 11 listopada.

2 komentarze:

  1. Piękne inspiracje z jesienią w tle.Karteczka Aszczki śliczna , a karteczka Xgalaktyki zachwyca w każdym calu:))) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Aniu pieknie dziękujemy za przemiłe słowa :) :&

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)