piątek, 14 czerwca 2019

Wyzwanie z Gościem #81

Witajcie.
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, za oknem piękne słońce,
a my mimo wszystko zapraszamy Was do wspólnej zabawy z nami :)W tym miesiącu naszym Gościem jest Bogusia :)


Mam na imię Bogusia, w świecie scrapowym jestem od 7 lat, ciągle się uczę i doskonalę swój wewnętrzny warsztat :) Najchętniej tworzę z papieru, sprawia mi to wiele radości i poświęcam temu każdą wolną chwilę.

Zapraszam na mojego bloga 

My również zapraszamy na bloga Bogusi :)

Na potrzeby naszego wyzwania Bogusia stworzyła torebkę na prezent dla nauczycielki z okazji zakończenia roku szkolnego. Wybrana przez nią linia bingo to wstążka - tekturkowe serduszka - napis

 W pracy Bogusi znajdziecie następujące produkty Rapakivi:Jak zawsze do stworzenia własnych prac zainspiruje Was nasz kreatywny team :)


Aszczka postawiła na kolor i ażur. Jej kartka idealnie wpisuje się w letnie klimaty. Wybrana przez Joasię linia bingo to

 

A w jej pracy znajdziecie następujące produkty Rapakivi:

Scrapelka ukryła w naszym pudełku z okienkiem delikatną kobiecą kartkę. Wykorzystała linię bingo:  papierowe kwiaty - tekturkowe serduszka - gesso
 A w jej pracy znajdziecie takie kiviowe produkty:Hulka postawiła na minimalizm form i wykonała proste zaproszenie z tekturkami.Z kiviowych produktów Hulka wykorzystała:
 Anika przygotowała exploding boxa na 30 urodziny. Wykorzystała linię bingo: wiaderko - napis - patchwork

 


W swojej pracy wykorzystała między innymi:A teraz czas na Was!

Zasady wyzwania:
1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Możecie wybrać dowolną linię bingo - pionową, poziomą lub skośną - wszystkie poza czerwoną linią! Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, jakie okienka bingo wykorzystaliście.
2. Do wykonania pracy użyjcie min. 2 produktów z naszego sklepu (mogą to być bazy, papiery, kwiatki, tekturki czy inne dodatki... wszystko, co znaleźć możecie na naszych półkach, a w szczególności te produkty, które znajdziecie tylko u nas ;)). Napiszcie w poście na swoim blogu lub pod zdjęciem pracy na Facebooku, jakie produkty wykorzystaliście (linki do sklepiku mile widziane). 
3. Forma pracy jest dowolna, chyba że zostało to inaczej ujęte w naszym bingo
4. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę.
5. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. 
6. Bardzo prosimy nie zgłaszać na wyzwanie prac, które są inspiracją dla innego sklepu, przygotowaną w ramach DT.
7. Na wyzwanie prosimy nie zgłaszać prac będących liftem innej pracy, chyba że lift jest wytyczną naszego wyzwania.
8. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.
9. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą lub zdjęcia na Facebooku. 
10. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga/publikujecie na  Facebooku). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.
11. Biorąc udział w naszym wyzwaniu jednocześnie wyrażacie zgodę, w przypadku wygranej, na opublikowanie zdjęcia Waszej pracy w poście z wynikami zabawy. 


Nagroda dla zwycięzcy to:


Dwie pozostałe osoby, które otrzymają wyróżnienie top3 nagrodzimy jednorazową zniżką 10% na zakupy w naszym sklepie.

Na Wasze prace czekamy do 7 lipca do północy.

Zapraszamy do zabawy :)
 You are invited to the Inlinkz link party!
Click here to enter

1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :-)