poniedziałek, 11 listopada 2013

*URODZINOWA PROMOCJA*

Witajcie,

jutro świętujemy bardzo wyjątkowy dla nas dzień. Nasz kivuś kończy dwa latka :-))) Cieszymy się bardzo, że przez ten cały czas byliście z nami, że coraz częściej odwiedzacie nasz sklepik, zaglądacie do nas na zlotach, odwiedzacie ten blog, komentujecie prace naszego DT i bierzecie udział w naszych zabawach. Dziękujemy za Waszą obecność, dobre słowo i cenne rady :-) Obiecujemy, że będziemy się jeszcze bardziej starać, żeby nasz sklepik był dla Was przyjaznym miejscem, w którym z przyjemnością będziecie robić zakupy. W planach mamy wiele zmian i pomysłów na wzbogacenie oferty i mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli podzielić się z Wami kilkoma dobrymi informacjami ;-) A tymczasem z okazji  urodzin przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję: 


W dniach 11-13 listopada 2013 r. wszystkie papiery z kolekcji A Time4Joy, Hectic Eclectic, Be Optimistic, Hot&Cold i Just a Note dostępne są w sprzedaży w naprawdę odlotowej cenie - tylko 1 zł za arkusz. Promocją nie obejmujemy papierów z kolekcji Winter Elegance - w sklepiku zostały nam ostatnie sztuki Winter Elegance #2 i ostatnie pełne zestawy :-/ 

Warunki promocji:

1. Promocja dotyczy wyłącznie zamówień złożonych w dniach 11-13.11.2013 r.
2. Nie ma żadnych kwot minimalnych dotyczących wielkości zamówienia.
3. Zamówienie powinno zostać opłacone w ciągu 7 dni roboczych, czyli najpóźniej do 20.11.2013 r. Nieopłacone do tego czasu zamówienia zostaną przez nas anulowane. 
4. Promocja dotyczy wysyłki tylko na terenie Polski. Jeśli z naszej promocji chcą skorzystać osoby mieszkające za granicą, prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia w celu obliczenia kosztów wysyłki.

Zajrzyjcie też koniecznie do naszego działu z nowościami, gdzie czekają na Was m.in.

- piękne, błyszczące kryształki;


- śliczne perłowe kryształki i serduszka;
- nowe kolory brokatowych gwiazdek;
- kilka nowych owoców głogu, m.in. malutkie zielone kuleczki;
- piękne perłowe kule;
- bałwanki, choinki i inne ozdoby.

Wszystkie nowości dostępne są tutaj ---> klik, klik

Uzupełniliśmy też zapasy innych przydasi - półperełek, wstążeczek i kwiatków.

Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla Was zabawy z nagrodami i inne atrakcje. Mamy nadzieję, że przez najbliższe trzy dni będziecie się z nami świetnie bawić. Zaczynamy już dzisiaj po południu, więc zajrzyjcie do nas koniecznie :-) 

10 komentarzy:

 1. Przyjmijcie najserdeczniejsze zyczenia z okazji urodzin :) Aby kolejne lata obfitowały w pomysły na nowe prpdukty, papiery, inspiracje!
  A z promocji właśnie skorzystałam :) A miałam juz nic w tym miesiącu nie kupować ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja rozumiem że wysyłka darmowa obowiązuje na teranie kraju ale cena zakupu???
  nie macie żadnego szacunku dla klienta...przeciez klient płaci za przesyłkę.

  Życzę Wam powodzenia bo naprawdę jeszcze wiele przed Wami łącznie z nauką jak dbać o klienta.

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że w tym miejscu należy się małe wyjaśnienie, bo może zasady promocji rzeczywiście mogą być trochę niejasne. Promocyjne ceny zakupów dotyczą absolutnie WSZYSTKICH Klientów niezależnie od miejsca ich zamieszkania. Jednak koszty wysyłki podane w sklepie dotyczą jedynie przesyłek realizowanych na terenie Polski. Dlatego bardzo uprzejmie prosimy, żeby osoby mieszkające zagranicą przed złożeniem zamówienia skontaktowały się z nami w celu obliczenia kosztów przesyłki. Jest to jak najbardziej zgodne z tym, co zawarte jest w regulaminie naszego sklepu. Najmocniej przepraszamy, jeśli w jakikolwiek sposób poczuła się Pani urażona, ale w żadnym wypadku nie było to naszą intencją. Jeśli miałaby Pani jeszcze jakiekolwiek uwagi dotyczące funkcjonowania naszego sklepu, prosimy o kontakt mailowy lub za pośrednictwem facebooka. Niestety, komentarze na blogu moglibyśmy przegapić, a bardzo zależy nam na opiniach naszych aktualnych oraz potencjalnych Klientów.

   Pozdrawiamy,

   Rapakivi

   Usuń
 3. Jak najlepszego wszystkiego, zadowolonych klientów, nowych odlotowych pomysłów i spełnienia przynajmniej 20% marzeń :))

  OdpowiedzUsuń
 4. To już dwa latka! Czas leci jak szalony! Dopiero co obracałam w palcach Wasze pierwsze świąteczne papierki... Wszystkiego naj naj naj!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego - wielu zakochanych w Waszych papierach klientów :)

  OdpowiedzUsuń
 6. sto lat sto lat :) Niech śliczne papiery rozchodzą się jak ciepłe bułeczki :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)