piątek, 15 listopada 2013

Urodzinowe Wyzwanie Ekspresowe #1 - wyniki

Nadszedł czas na wyniki naszego pierwszego urodzinowego wyzwania... na pewno czekacie na nie z niecierpliwością ;-) Ale najpierw chcielibyśmy Wam ogromnie podziękować za wszystkie urodzinowe życzenia i mnóstwo ciepłych słów, jakie od Was otrzymalśmy :-*** Bardzo cieszymy się, że znaleźliście trochę czasu, żeby świętować nasze urodziny razem z nami. 

Dziękujemy też za tyle fantastycznych prac, szczególnie że pogoda do fotografowania niespecjalna i czasu naprawdę mało, ale taki już urok naszych ekspresowych wyzwań ;-)

Wybór prac, które zachwyciły nas najbardziej był naprawdę ciężki, ale w końcu udało nam się wyłonić nasze top5. Są to śliczne kartki autorstwa:A nagroda w naszej pierwszej urodzinowej zabawie


wędruje do

...

...

...


za tę przepiękną, jesienną kartkę pełną różGratulujemy i w celu odbioru nagrody prosimy o kontakt mailowy (iwona@scrapakivi.com).

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie. Przypominamy o trwającym jeszcze niespodziankowym wyzwaniu i naszym papierowym, urodzinowym candy :-) 

11 komentarzy:

Dziękujemy za komentarz :-)