wtorek, 19 listopada 2013

Urodzinowe inspiracje - dzień 5. Dream Team :-)


Duże formy takie jak layouty zdecydowanie nie są moją najmocniejszą stroną... a już na pewno nie takie, na których umieścić trzeba aż siedem zdjęć (w dodatku wydrukowanych na najdziwniejszym papierze fotograficznym, jaki w życiu widziałam) o_0 ale czego nie robi się dla naszego superowego Design Teamu ;-P

Musicie mi niestety wybaczyć jakość zdjęć... pogoda za oknem jest zdecydowanie niefotogeniczna ;-/ 


Scrap wykonałam w całości z papierów Just a Note, która idealnie pasuje do czarno-białych zdjęć naszej paczki. Stworzyłam mnóstwo warstw i warstewek, postrzępiłam brzegi, pododawałam niewielkie elementy, niektóre z nich pokryłam crackle accents. Żeby efekt 3D był bardziej widoczny wykorzystałam kosteczki dystansowe. Nie zabrakło mojego ukochanego sznurka i pudrowych cekinów ;-)


Chociaż zazwyczaj unikam tytułowania scrapów (jakoś mam problem, żeby nazwać coś jednym, dwoma słowami... cóż, gaduły tak mają), tym razem na pracy pojawił się napis. Dream Team - nie pasowało mi tutaj nic innego... po prostu nie mogłabym wymarzyć sobie lepszego DT dla naszego kivusia ;-P Dziewczyny, bardzo dziękuję Wam za wszystko :-* Nie tylko za fantastyczne prace, ale przede wszystkim za to, czego nie widać na tym blogu - rozmowy, dobre rady, życzliwość i uśmiech :-) 

Pozdrawiam cieplutko,

Ivy

Wykorzystane materiały:

4 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)