piątek, 29 listopada 2013

Weekend z Sylką - dzień 1. Świąteczne domki

Zapraszamy na ostatni w tym roku Weekend z Gościem. Tym razem na nasz blog zawitała zdolna scraperka z naszego pomorskiego podwórka - Sylka, która ma dla Was mnóstwo fantastycznych, świątecznych inspiracji. Zachęcamy Was do bliższego poznania Sylwii i do podziwiania Jej prac również na Jej blogu ---> http://sylka-deko.blogspot.com/


Na początek Sylka przygotowała fantastyczne, papierowe, świąteczne domki:


Do ich wykonania użyła papierów z kolekcji Warm Memories i Winter Elegance, z odrobinką A Time4Joy. Jako ich ozdobę wykorzystała śliczne, brokatowe gwiazdeczki, owoce głogu, wstążeczkę w śnieżynki, ale także mniej świąteczne dodatki, które cudnie wkomponowały się w bożonarodzeniowy klimat domków - kwiatki, pręciki i winogronka. 


Domki mogą stanowić fantastyczną dekorację domu czy mieszkania, ale mają też jeszcze jedną, dodatkową funkcję - dzięki otwieranemu daszkowi mogą być świetnym opakowaniem na świąteczny podarunek :-)Do wykonania domków Sylka wykorzystała:


- papier Winter Elegance #1;

- papier Winter Elegance #5;
- papier Warm Memories 6/9;
- papier A Time4Joy #5;
- wstążka w śnieżynki bordowa;
- śnieżynki z tekturki z zestawu 12 szt;
- owoce głogu 5mm zielone;
- owoce głogu bordowe;
- oszronione białe owoce głogu;

- oszronione czerwone owoce głogu;
- pręciki perłowe 3 mm w kolorze białym;
- kulki "winogronka" w kolorze bordowym;

- gwiazdki "cukrowe";
- drobniutkie różyczki 10mm białe;
- rumianki z żółtym środkiem;
- kwiaty wiśni 25mm białe.

Mamy nadzieję, że spodobały się Wam prace naszego Gościa :-) Zajrzyjcie do nas koniecznie jutro, bo podobnych cudowności Sylka przygotowała dla Was więcej :-))) 

1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :-)