wtorek, 11 listopada 2014

Urodzinowe Wyzwanie Ekspresowe #2/3

Czas na nasze drugie wyzwanie urodzinowe! Mamy nadzieję, że znajdziecie trochę czasu na zabawę z nami. 

Rapakivi to nie tylko sklep, ale także ten blog i fantastyczne inspiracje od Dziewczyn tworzących nasze DT. Dlatego dzisiaj wyzwanie poświęcone jest właśnie nim :)


Zasady zabawy:

1. Spośród wszystkich prac zamieszczonych przez nasze Projektantki w ciągu ostatniego roku, wybierz jedną i przygotuj jej lift. Bardzo prosimy nie wybierać starszych prac.  
2. W poście umieść koniecznie informację o zliftowanej pracy i bezpośredni link do posta na naszym blogu, w którym została ona zaprezentowana.
4. Praca musi być nowa, nie publikowana nigdzie wcześniej. 
5. Wyzwanie można połączyć z maks. 2 innymi pod warunkiem, że nie jest to żadne z wyzwań na naszym blogu. 
6. Nie musicie używać produktów Rapakivi, ale będzie nam bardzo miło jeśli pojawią się one w Waszej pracy. 
7. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę. 
8. Biorąc udział w naszym wyzwaniu zgadzasz się na publikację zdjęcia swojej pracy na naszym blogu firmowym i na Facebooku. 
9. Ważne: zgłaszając swoją pracę na wyzwanie bardzo prosimy podpisać się swoim blogowym nickiem lub imieniem i nazwiskiem (zależnie od tego, czy prowadząc bloga posługujecie się pseudonimem czy nie :))

Na Wasze prace czekamy do soboty 15 listopada do północy. Zwycięzcę ogłosimy we wtorek 18 listopada po południu. Nagrodzona osoba otrzyma od nas bon o wartości 30 zł na zakupy w naszym sklepie

Zapraszamy do zabawy :)Przypominamy jeszcze o trwającym weekendzie darmowej dostawy w sklepie Rapakivi


Szczegóły znajdziecie tutaj --> klik, klik

2 komentarze:

  1. Pomysliłam niestety terminy i dopiero dzis zamieściłam swój lift na blogu. Nie oczekuję że zostanie włączony do zabawy, ale chciałabym zaznaczyć, że wykorzystałam w swojej pracy piękną inspirację Ivy :) dziękuję bardzo za zabawę, pomimo że nie zdążyłam w terminie http://olenkaja.blogspot.com/2014/11/jak-tancowa-szary-z-rozem.html :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam w przyszłości do zgłaszania swoich świetnych, autorskich wyzwań
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)