czwartek, 6 listopada 2014

Herbaciane tagi :)


Mini tagi "chodziły" za mną i "chodziły" ... początkowo miały to być po prostu tagi z rożnymi słowami, które mogłabym docelowo wykorzystać w swoich scrapach. Ostatecznie jednak znalazłam dla nich zupełnie inne zastosowanie, które o wiele bardziej przypadło mi do gustu ;) Mianowicie z tagów powstały etykiety do herbaty :P A że się rozkręciłam powstały w sumie 3 rożne wersje.

Pierwsza ... K jak ... "herbaciany tag" powędrował do pewnej bardzo sympatycznej babeczki <3Druga ... 3 prawdy: WIARA NADZIEJA MIŁOŚĆ Zawsze stawiałam je za priorytetowe w moim życiu. Do ich wykonania użyłam resztek papierów z kolekcji "Just a Note" i mini alfabet (pasek #1), dla którego jakoś nigdy nie umiałam znaleźć opcji ;) Pociapałam, pochlapałam i gotowe. Dodam nieskromnie, że kubeczek i talerzyki też są mojego autorstwa :D
Trzecia ... słowa ... krótkie 3-4 literowe o dużej sile przekazu: cel, sens, moc, siła, chęć, pęd. Postawiłam na arbuzowe i turkusowe papiery z kolekcji Rapakivi. Kompozycje budują same słowa, do tego delikatne chlapania i cracle na tekturowych literkach Mrrr tak jak lubię ;) Ktoś ma ochotę na taką motywującą herbatkę?
I jak wam się podoba ten pomysł ??? ciekawa jestem jakie wy stworzylibyście etykiety. Może podzielicie się ze mną swoimi sugestiami czekam :)

 kigabet vel Ki

Wykorzystane materiały:
- papier z kolekcji Rapakivi "Just a Note"
- papier z kolekcji Rapakivi "Fairy Floss"
- papier z kolekcji Rapakivi "Be Optimistic" #4
- papier z kolekcji Rapakivi "Be Optimistic" #6
- pasek do samodzielnego wycinania "Just a Note" #1
- pasek do samodzielnego wycinania "Be Optimistic" #2
- tekturki ALFABET
- tekturki MINI tagi

4 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)