czwartek, 20 listopada 2014

Pomysł na Papier #8 - Little Sweetheart #9

W tym miesiącu naszym papierowym bohaterem został cudny łososiowy, koronkowy Little Sweetheart #9, który w całej swojej krasie prezentuje się o tak: 


A swoje pomysły na ten papier przedstawią tym razem Karmeleiro i Marta :-)

Karmelek stworzył piękną zawieszkę z tekturowym aniołkiem:


Oryginalnie pomediowany, srebrzysto-biały aniołek przysiadł na warstwach różowego papieru. Karmeleiro w pracy wykorzystała tylko ten jeden papier - wycięła z niego różnej wielkości kwadraty, których brzegi potuszowała i nakleiła kolejno na siebie za pomocą kosteczek 3D. Dzięki temu stworzyły one przestrzenną kompozycję. Jak widać z jednego arkuszu papieru i jednej tekturki można stworzyć prawdziwe cudeńko :)Wykorzystane materiały:
Marta - My Art przygotowała piękną, świąteczną karteczkę ze śnieżynką:


Papier Little Swetheart #9 pięknie komponuje się z żółtymi, mediowymi akcentami. Odrobina gazy, którą Marta wykorzystała w pracy idealnie podkreśla koronkowy wzór papieru. A akcenty w postaci poszarpanej tektury, lnianego sznurka i drewnianego badzika nadają pracy oryginalnego charakteru :)Wykorzystane materiały:A jakie są Wasze pomysły na papier Little Sweetheart #9? Jeśli już macie jakieś, koniecznie pochwalcie się nimi w komentarzach pod tym postem :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)