piątek, 16 stycznia 2015

Pomysł na Papier #1/2015 - Little Sweetheart #7

W nowym roku postanowiliśmy nadal kontynuować cykle, w których nasze DT prezentuje swoje, czasem zupełnie różne sposoby na wykorzystanie kiviowych produktów. Bohaterem dzisiejszego postu jest błękitny papier Little Sweetheart #7, w delikatny tekst:


 


Zobaczcie, jakie pomysły na ten papier mają nasze Dziewczyny :)


Aszczka wykorzystała papier Little Sweetheart #7 do stworzenia mediowego kalendarza:


Do stworzenia okładki wykorzystała wszystkie niebieskie papiery z kolekcji Little Sweetheart. Na okładkę nakleiła papier Little Sweetheart #7, który pięknie kontrastuje z czernią kalendarza. Na niego przykleiła kawałeczki siatki i cienkie paski niebieskich papierów. To doskonały sposób na wykorzystanie papierowych resztek :) Całość artystycznie pochlapała białą i niebieską farbą, mgiełkami i czarnym tuszem. Okładkę ozdobiła też tekturowym dymkiem "hello", który nakleiła na kawałek czarnego kartonu.

Do kompletu Asia stworzyła także zakładkę:


Wykorzystane materiały:Kasia/Kejt wykorzystała papier Little Sweetheart #7 do stworzenia rozetkowego taga:
Dzięki połączeniu z zielonymi i żółtymi papierami z kolekcji Cozy&warm i Fairy Floss błękitny, delikatny papier nabrał zupełnie innego charakteru. Kasia przyozdobiła swój tag mnóstwem tekturkowych i papierowych warstw, stworzonym dzięki zastosowaniu kosteczek dystansowych. 


Główną ozdobą taga są śliczne, papierowe rozetki misternie złożone przez Kasię, ale w pracy nie mogło również zabraknąć papierowych kwiatków i pręcików w kiściach, których spory wybór znajdziecie w naszym sklepiku.
Wykorzystane materiały:

Pinezka stworzyła jedyny w swoim rodzaju pinezkowy scrap:


Na pochlapanym mgiełkami i ozdobionym maskowymi gwiazdkami tle, Pi ułożyła paski papierów Litlle Sweetheart #1 i #9, a także błękitne nawiasy z paska Hot&Cold #2. Żeby nieco ożywić całość w nietypowy sposób wykorzystała kraftowe bazy do kartek - wycięła z nich prostokąty i nawiasy. Niektóre elementy kompozycji podkreśliła czarnym cienkopisem: 


W pracy Pinezka wykorzystała tekturkowy napis love, a właściwie to co po nim zostało :)


Uważne oko zauważy w pracy Pi także kawałeczek błękitnego, pocztowego sznurka, który już niedługo pojawi się w naszym sklepiku :)Wykorzystane materiały:
Która z prac naszego DT podoba się Wam najbardziej? A może Wy też macie swoje pomysły na Little Sweetheart #7? Jeśli tak, koniecznie podzielcie się nimi z nami w komentarzach pod tym postem :)

1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :-)