piątek, 2 stycznia 2015

Witamy nasze nowe DT

Nadszedł czas, żeby ogłosić wyniki naszego DT Call. Dziękujemy wszystkim za przesłane zgłoszenia. To była dla nas fantastyczna okazja, żeby poznać Was trochę bliżej, odwiedzić Wasze blogi i szerzej zapoznać się z Waszą twórczością. Cieszymy się, że chcieliście z nami współpracować i żałujemy, że nie mogliśmy do naszego DT przyjąć większej liczby osób. Mamy jednak nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję do współpracy i liczymy na to, że nadal będziecie chętnie zaglądać na nasz blog. Życzymy Wam ciągłej nieustającej weny, dużo czasu na tworzenie prac i rozwój własnego warsztatu i wiary we własne możliwości :) Spośród wszystkich zgłoszeń wybraliśmy dwie scraperki, które będą inspirować nas przez następne pół roku oraz dwie gościnne projektantki, które będą współpracować z nami w I i II kwartale 2015 r. (nazwisko drugiej GP zdradzimy Wam w kwietniu ;))

A teraz czas na wyniki naszego DT Call...

Przez następne pół roku oczarowywać swoimi kartkami, albumami i innymi cudeńkami będzie nas Kasia/Kejt. Już nie możemy doczekać się tego, co wyczaruje z naszych papierów i kwiatków!


Kasia tak pisze o sobie:

Witam, mam na imię Kasia. Prywatnie mama i żona. Z wykształcenia rehabilitantka, natomiast z zamiłowania od zawsze dusza artystyczna:). Kochająca ognisko domowe, spokój i chwile spędzone w rodzinnym gronie. Nieco zakręcona, czasem roztrzepana, nagminnie zbyt wrażliwa, melancholijna, często z głową w chmurach. Nieustannie poszukująca nowych wyzwań i inspiracji. Od zawsze urządzająca swój dom, zmieniając jego wystrój, wnętrze i styl:). Moja miłość do scrapbokingu zrodziła się z początkiem 2014r.... niespodziewanie i pozostała do dziś. Jest on dla mnie odskocznią od zgiełku co dziennych obowiązków, chwilą relaksu, uspokojeniem bałaganu myśli i bujaniem w obłokach. W moich pracach znajdziecie wszystko TO.... co mi w duszy gra:). Najbliższe mojemu sercu są kartki na różne okazje, albumy, wianki, LO, szczególnie... oprócz wspaniałych papierów, kocham kwiaty i tekturki, które są stałym elementem moich tworów:)
Cieszę się niezmiernie, a jednocześnie jestem zaszczycona z możliwości dołączenia do tak zacnego DT Rapakiwi. Mam nadzieję, że podołam oczekiwaniom i uwolnię wszystkie pokłady inspiracji, które tkwią gdzieś we mnie:)

Prace Kasi możecie podziwiać oczywiście na Jej blogu: http://pasjekejt.blogspot.com/


Zupełnie nową stronę produktów Rapakivi przez najbliższe pół roku odkrywać będzie przed nami Agata/Pinezka, zwana czasem Pi :)

Agata tak mówi o swojej pasji:

Pinezka - osoba zafascynowana kleksami, splątaną nitką, papierami w soczystych kolorach, kotami, jazdą na rowerze, kawą i gwiazdami. Uwielbia szukać słów: w gazetach, czasopismach, a nawet podsłuchiwać ludzi. Bardzo często wykorzystuje te słowa w swoich pracach. Twórczo szaleje w żurnalu, fascynują ją duże przestrzenie layoutów i uwielbia tworzyć grube mini albumy.

Pinezkowy świat możecie odkryć na blogu Pi: http://pinezkowyblog.blogspot.com/


A przez najbliższe 3 miesiące, jako Gościnna Projektantka zachwycać nas swoimi pracami będzie także Wiola_C.:

Mam na imię Wioletta, w internecie posługuję się nickiem Wiola_C. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną, mamą parki cudownych dzieciaczków. Scrapbooking stał się moim hobby, któremu poświęcam prawie każdą wolną chwilę. Jest to też dla mnie forma relaksu i odstresowania po pracy. Jak to się zaczęło? Odkąd pamiętam zawsze lubiłam prace ręczne. Parę lat temu postanowiłam zrobić własnoręcznie karteczki na Wielkanoc. Potem była dłuuuuga przerwa. Potrzebowałam chyba inspiracji i motywacji, i wtedy na swej drodze spotkałam mnóstwo kreatywnych i uzdolnionych osób. Zaraziły mnie one swoją pasją do papieru i wciągnęło mnie na dobre. Wykonuję głównie kartki, ale uwielbiam też ozdabiać formy przestrzenne. 

Ogromnie dziękuję za wyróżnienie i cieszę się niezmiernie, że przez kilka tygodni będę mogła gościnnie inspirować wśród wspaniałych osób w ekipie DT Rapakivi.

Piękne prace Wioli możecie podziwiać na Jej blogu: http://wioletta-jc.blogspot.com/


Oprócz naszych "świeżynek" na naszym blogu znajdziecie również inspiracje Dziewczyn, które już dobrze znacie. Jak zwykle będą Was one oczarowywać swoimi kartkami, scrapami, tagami, dekoracjami i innymi pięknymi pracami :) 

A od czasu do czasu pojawię się też tutaj i ja, żeby pokazać Wam kilka moich prac, opowiedzieć o kiviowych nowościach sklepowych i promocjach :)


Zaglądajcie do nas koniecznie w tym roku! Obiecujemy, że będzie to czas pełen fantastycznych inspiracji, wielu nowych, ciekawych produktów, mnóstwa zabaw i radości. A że jesteśmy na początku Nowego Roku życzymy Wam, żeby był on pełen pomyślności, zdrowia, miłości, cudownych chwil, genialnych, kreatywnych pomysłów i jeszcze lepszych ich realizacji :)

2 komentarze:

  1. Genialnie! I piękna szata graficzna ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. koronkowo, pastelowo, cudnie na nowe otwarcie i rozdanie :) pomyślności

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)