sobota, 10 stycznia 2015

Wyzwanie z Gościem #37

Zapraszamy na nieco opóźnione w tym miesiącu Wyzwanie z Gościem. Z początkiem roku na naszym blogu zaszło kilka zmian, zmieniliśmy też nieco zasady naszej zabawy. Od tego miesiąca wytyczne wyzwania podawane będą w formie tablicy inspiracji, tzw. mood board, którą przygotowywać będzie... jedna z naszych projektantek :) Nadal w wyzwaniu będziemy prezentować zwycięzcę poprzedniej zabawy i Jej lub Jego pracę. 

Jak należy interpretować tablicę inspiracji? Jak tylko macie na to ochotę! Możecie wykorzystać kolory tablicy, ale wcale nie musicie tego robić ;) Równie dobrze do stworzenia pracy mogą zainspirować Was elementy znajdujące się na fotografiach, tematyka zdjęć... a może ich kompozycja, którą wykorzystacie jako mapkę? To, jak posłużycie się tablicą zależy tylko od Was... ważne, żebyście w poście z wyzwaniową pracą napisali, co było Waszą inspiracją. 

Mamy nadzieję, że nowe zasady wyzwania przypadną Wam do gustu. Zanim jednak o wyzwaniu, przywitajmy naszego Gościa, którym tym razem jest Elwira, która w sieci znana jest jako Guzik z pętelką, która wygrała Wyzwanie #35 tą przepiękną pracą ---> klik, klik Witam wszystkich serdecznie i dziękuję załodze Rapakivi za wyróżnienie i zaproszenie do gościnnego występu. Mam na imię Elwira. Prowadzę kreatywnego bloga pod nazwą: guzik z pętelką.

Kiedy byłam  małą dziewczynką, zaszywałam się w swoim małym pokoiku na osiedlu z betonowej płyty i tworzyłam coś z NICZEGO. Były to czasy późnego PRL-u, kiedy posiadanie chińskich kredek i zapachowych gumek było spełnieniem marzeń. Dzisiaj jestem dużą dziewczynką, ale pasja tworzenia pozostała, a mały pokoik zamieniłam na pracownię. Dziś jedynym ograniczeniem tworzenia jest nasza własna wyobraźnia, bo wybór materiałów przyprawia o kolorowy zawrót głowy.

Kilka lat temu buszowałam w internecie w poszukiwaniu albumu na zdjęcia i natknęłam się na scrapbooking. Było to dla mnie olśnienie, iluminacja, oczarowanie. Po prostu zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Ta miłość trwa do dziś, co więcej - rozwija się, kwitnie, jest pełna niespodzianek i ciągle odkrywam w niej coś nowego.


Dziękujemy Elwirze, że zgodziła się zostać naszym wyzwaniowym Gościem :) Serdecznie zapraszamy Was na Jej bloga, na którym można znaleźć prawdziwe scrapowe cudeńka ---> klik, klik

Skoro znamy już naszego Gościa, czas na wytyczne wyzwania...

W tym miesiącu naszą tablicę inspiracji przygotowała Klaudia/Kszp. Stworzyła takie cudeńko:


Źródła zdjęć: link 1, link 2, link 3, link 4Guzik z pętelką zainspirowana patchworkiem, kolorami tablicy i serduszkami stworzyła przepiękną kartkę:Również Dziewczyny z naszego DT przygotowały swoje interpretacje:


Klaudia/Kszp. stworzyła kartkę z kraciastym serduchem:
Wykorzystane materiały:Aszczka stworzyła słodkie rozetki, które posłużą Jej jako dekoracja torebek ze słodyczami. Można je również wykorzystać jako magnesy lodówkowe albo umieścić na patyczkach:
Wykorzystane materiały:Kasia/Kejt przygotowała kartkę dla zakochanych, którą dedykuje tym, którzy wciąż czekają na swoją drugą połówkę :)

Wykorzystane materiały:


AgaP. stworzyła kartkę z patchworkowym, poszarpanym serduchem:
Wykorzystane materiały:
Wiola_C. stworzyła patchworkową kartkę z walentynkową "lalką":Wykorzystane materiały:Pinezka stworzyła pełen serc journalowy wpis:

Wykorzystane materiały:
A ja przygotowałam pastelowy, serduszkowy domek, który może posłużyć jako pudełeczko na drobne słodkości ;)
Wykorzystane materiały:
Jesteśmy bardzo ciekawe, jak zinterpretujecie tablicę inspiracji przygotowaną przez Klaudię :)

Zanim jednak weźmiecie udział w naszej zabawie, zapoznajcie się z zasadami naszego wyzwania:

1. Należy wykonać pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami, elementami, które na nim znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Forma pracy jest dowolna. 
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę. 
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. 
5. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania.  
6. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą. 
7. Nie musicie wykorzystać produktów Rapakivi, ale jeśli znajdą się one w Waszej pracy, będzie nam naprawdę bardzo miło :-)
8. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "name") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami bardzo utrudnia nam identyfikację autora pracy. 

Dla zwycięzcy zabawy mamy przydasiową nagrodę prosto z naszego sklepiku:Na Wasze prace czekamy do niedzieli 1 lutego do północy. Zwycięzcę ogłosimy 4 lutego. 

Jeśli bierzecie udział w naszych wyzwaniach, może macie ochotę poczęstować się wyzwaniowymi banerkami? Byłby nam bardzo miło :))) Zapraszamy do zabawy :)


4 komentarze:

 1. Przepiękne prace, śliczne inspiracje!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie prace rewelacyjne! I piękna inspiracja - taka sweetaśna! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna inspiracja, aż nie sposób nie zmierzyć się z nią :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie ma północy, a ja nie mogę dodać swojej pracy, dlaczego? Oto ona http://udzastii.blogspot.com/2015/02/walentynkowo-zainspirowana.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)