wtorek, 1 września 2015

Product zoom: tekturkowy alfabet

Dzisiaj na scrapowy warsztat, razem z Pinezką i Agą, wzięłyśmy tekturkowy alfabet prosto z kiviowego sklepu:


Aga, z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego, przygotowała sobie notes na zapiski:


Z alfabetu ułożyła napis "zapiski". Jak widzicie, wykorzystała w nim nie tylko same literki, ale także "okienka" powstałe po ich wykorzystaniu. To nie tylko świetny pomysł na zużycie pustego arkusza po alfabecie, ale także doskonały sposób na nadanie pracy oryginalnego charakteru. Żeby dopasować napis do całości pracy, Aga potuszowała lekko brzegi literek, a następnie pokryła je preparatem o spękań:Wykorzystane materiały:
Pinezka przygotowała journalowy wpis:


Literki alfabetu ułożyła w fantazyjnie rozsypany napis. "Surowe", w żaden sposób nie pomediowane litery świetnie kontrastują z biało fioletowym tłem i kolorowymi akcentami w pracy:


Wykorzystane materiały:
A ja stworzyłam jesienną karteczkę:


Z tekturek ułożyłam prosty napis - dedykację. Literki pokryłam tylko preparatem do spękań. Uwypuklił on nieco ciemniejsze plamki po cięciu laserem, co moim zdaniem świetnie pasuje do jesiennego klimatu pracy:Wykorzystane materiały:

http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=952&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1017&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=670&controller=product&id_lang=7


A Wy jak w swoich pracach wykorzystujecie nasz tekturowy alfabet? Jeśli chcecie podzielić się z nami swoimi pomysłami, czekamy na Wasze komentarze :)

Pozdrawiam serdecznie,

1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :-)