poniedziałek, 7 września 2015

Wyzwanie z Gościem #45

Zapraszamy do wspólnego scrapowania we wrześniu :) Dzisiaj mamy przyjemność gościć u siebie nieoceaniampookladce, która wygrała nasze lipcowe wyzwanie. 


Hej, jestem Anna w świecie blogowym spotykacie mnie pod nickiem nieoceniampookladce ;)

Na co dzień nauczyciel w przedszkolu, a po pracy ciągle brudzę farbą ręce... ot, i cała ja.

Zapraszam Was na wyzwanie, mam nadzieje że nie tylko prace dziewczyn z DT Was zainspirują, ale również i moja. Czekam z niecierpliwością na efekty, jakie zobaczę!A my zachęcamy Was gorąco do odwiedzania pełnego inspiracji i pięknych prac bloga Ani ---> klik, klikNa dzisiejsze wyzwanie tablicę inspiracji przygotowała Aga. Jestem pewna, że się w niej zakochacie :)Zasady zabawy są niezmienne, ale zawsze warto o nich przypomnieć:


1. Należy wykonać scrapową pracę zgodnie z wytycznymi wyzwania. Koniecznie zwróćcie na to uwagę! Inspiracja tablicą musi być widoczna :-) Możecie zainspirować się np. kolorami (ale nie jest to konieczne), elementami, które na niej znajdziecie, tematem... Napiszcie w poście z wyzwaniową pracą, co zainspirowało Was do jej stworzenia.
2. Forma pracy jest dowolna. 
3. Na wyzwanie można zgłosić tylko jedną pracę. 
4. Praca powinna być nowa, niepublikowana nigdy wcześniej. 
5. Wyzwanie można łączyć z innymi. Nie przesadźcie jednak z liczbą wyzwań, na które zgłaszacie prace. Ważne: dopuszczamy zgłoszenie pracy na jeszcze dwa inne wyzwania. Jeśli praca zostanie zgłoszona na większą liczbę wyzwań, oczywiście nie usuniemy jej, bo bardzo szanujemy Waszą pracę, ale nie weźmie ona udziału w przyznawaniu nagrody i wyróżnień.  
6. Prosimy o linkowanie bezpośrednio do posta z pracą. 
7. Nie musicie wykorzystać produktów Rapakivi, ale jeśli znajdą się one w Waszej pracy, będzie nam naprawdę bardzo miło :-)
8. Prosimy bardzo, żeby dodając swoją pracę na wyzwanie, podpisać ją (wpisać w polu "link title") swoim nickiem albo imieniem lub nazwiskiem (zależnie od tego pod jaką nazwą tworzycie swojego bloga). Bardzo prosimy nie wpisywać tam tytułu posta albo nazwy bloga, bo to czasami utrudnia nam to identyfikację autora pracy.


A teraz tradycyjna dawka naszych inspiracji:Nieoceniam po okładce przygotowała fantastyczny scrap w fioletach prosto z kolekcji Lacy Sunset:Aga P. stworzyła klimatyczną, eteryczną kartkę:

Pinezka, która fiolety kocha prawie tak jak wszelkie odcienie różu :P przygotowała genialne ATC:
Ki stworzyła przepiękną kartkę w kolorach zachodzącego słońca:


Wiola C. przygotowała piękną kartkę ze srebrzystym napisem:
Aszczka stworzyła romantyczną okładkę albumu ślubnego:

Klaudia/Kszp przygotowała delikatną, pełną kwiatów kartkę:
Zaispirowani? Mam nadzieję, że tak. Żeby zachęcić Was do udziału w zabawie, dla zwycięzcy przygotowaliśmy przydasiową nagrodę:http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1005&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1146&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=1172&controller=product&id_lang=7http://scrapakivi.com/sklep-scrapbooking/index.php?id_product=952&controller=product&id_lang=7

Na Wasze prace czekamy do środy 30 września. Zwycięzcę ogłosimy 4 października po południu.

Zapraszamy do zabawy :)

3 komentarze:

  1. Wszystkie śliczne, aż strach zasiadać i coś sklecić :) ale chyba jednak coś skleję i tak :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fantastyczne inspiracje! Jaka różnorodność w podejściu do tematu!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)