wtorek, 1 października 2013

Dolnośląskie Jesienne Warsztaty Craftowe - zniżka sklepowa ;-)

Witajcie,

jak już pewnie wiecie z bloga Kwiatu Dolnośląskiego będziemy mieli okazję kolejny raz spotkać się we Wrocławiu, tym razem na Dolnośląskich Jesiennych Warsztatach CraftowychW sobotę 2 listopada w godzinach 10.00-16.00 będziemy na Was czekać na naszym stoisku firmowym, gdzie oprócz naszych produktów będziemy mieli dla Was także kilka drobnych niespodzianek, ale o tym dokładnie opowiemy Wam wkrótce ;-)

Tymczasem informujemy, że od dzisiaj do 29 października możecie zrobić w naszym sklepie zakupy z możliwością odbioru na naszym stoisku we Wrocławiu, tym samym gwarantując sobie, że wszystkie Wasze ulubione produkty będą na 100% czekać na Was na mniejscu :-) Dodatkowo zakupy będą honorowane rabatem 20% na produkty z kategorii papiery do scrapbookingu i 10% na wszystkie pozostałe produkty. 


Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z naszej promocji?

1. Zrobić zakupy w naszym sklepie na dowolną kwotę (nie ma żadnej minimalnej wartości zamówienia).
2. Spośród sposobów dostawy wybrać "Odbiór osobisty - Warsztaty Wrocław".
3. Wybrać płatność przelewem. Prosimy nie wybierać płatności przy odbiorze - zamówienia z tą formą płatności i z odbiorem we Wrocławiu zostaną przez nas anulowane.
4. Ostateczna kwota do zapłaty pojawi się na końcu zamówienia, po wybraniu opcji dostawy i płatności, a rabaty będą wyszczególnione w podsumowaniu zakupów.
5. Zamówienie powinno zostać opłacone do 29 października 2013 r., żebyśmy mogli zapakować je i zabrać ze sobą :-) Nieopłacone do tego terminu zamówienia zostaną anulowane, a jeśli wpłata przyszłaby na nasze konto po tym terminie, zwrócimy ją na konto Klienta.

Zapraszamy serdecznie na zakupy :-)

Wszystkie informacje związane z Dolnośląskimi Jesiennymi Warsztatami Scrapowymi znajdziecie w zakładce u góry naszego bloga. Już nie możemy się doczekać spotkania z Wami i mamy nadzieję, że będzie równie sympatycznie jak w lipcu, w trakcie letniej edycji Warsztatów :-) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za komentarz :-)