wtorek, 1 października 2013

FanBoard #4 PAŹDZIERNIK

Stało się już naszą małą tradycją, że pierwszego dnia każdego miesiąca zapraszamy Was do podzielenia się z nami swoimi pracami wykonanymi z produktów Rapakivi. Nie inaczej będzie też w październiku :-) Na zwycięzcę zabawy czeka bon 30 zł na zakupy w naszym sklepie oraz "ozdobna ramka" na zwycięską pracę, która przez miesiąc będzie wisieć na pasku bocznym naszego bloga.

A oto zasady naszej zabawy:

1. Każdego pierwszego dnia miesiąca na naszym blogu pojawi się post z narzędziem inlinkz, za pomocą którego będziecie mogli podawać linki do swoich blogów, galerii czy innych stron, na których znajdziemy Wasze prace zrobione z naszych produktów. To właśnie będzie nasza "fanowska tablica" :-)
2. Każda tablica będzie przypisana do konkretnego miesiąca, np. FanBoard #4 dotyczy października i jest aktywna od dziś do 30 października do północy. Można na niej umieścić tylko prace opublikowane we październiku, wcześniejsze nie będą brane pod uwagę, a ewentualne linki zostaną przez nas usunięte. Aktualną tablicę znajdziecie też zawsze w zakładce u góry naszego bloga :-)
2. Prosimy, żeby linkować bezpośrednio do posta na blogu albo zdjęcia w galerii, które chcielibyście nam pokazać. Możecie dodać dowolną liczbę prac - nie ma żadnego limitu :-)
3. Prosimy też, aby w poście albo w opisie zdjęcia pojawiła się informacja, że w pracy użyliście kiviowych przydasi oraz link do naszego sklepiku :-) 
4. Spośród wszystkich prac wybierzemy nasze Top5, a z nich jedną pracę, której autor(ka) otrzyma bon 30 zł na zakupy w naszym sklepie.
5. Dodatkową nagrodą dla zwycięzcy zabawy będzie tytuł "Inspiracji miesiąca", a zwycięska praca przez miesiąc będzie wywieszona na pasku bocznym naszego bloga wraz z linkiem do bloga/galerii jej autora lub autorki :-)
6. Wyniki zabawy będziemy publikować zawsze dziesiątego dnia kolejnego miesiąca, także wyników październikowej tablicy spodziewajcie się 10 listopada :-)

1 komentarz:

  1. nie rozumiem... we wrześniu były prace z września i teraz też? czy chodzi o prace październikowe dla Październikowego FanBoard#4 i tylko wkradł się błąd?

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :-)