poniedziałek, 15 września 2014

Etykieta ślubna na wino ...


Jak to zazwyczaj u mnie bywa ... "nowa kolekcja" musiała trochę poczekać na swój czas. Jakoś tak mam, że do pewnych rzeczy muszę po prostu dojrzeć. Okazja nabawiła się, kiedy dostałam dość nietypowe zamówienie, na wykonanie etykiety na wino w kolorach fioletu. Wybór był oczywisty - Lucy Sunset 3! 


Dużym atutem okazał się już sam wzór, który wycięty stworzył ciekawy brzeg etykiety. Centralną jej część stanowi ażurowa serwetka (z wykrojnika), na której umieszczone zostało zdjęcie młodych. Całość wieńczą dwa tekturowe gołąbki i delikatna kwiatowa dekoracja z fioletowymi gronkami i białymi gałązkami. Fajnym rozwiązaniem jest tu - myślę - tzw wiązanie "gorset" :) Po wypiciu wina można sobie etykietę ściągnąć i zachować na pamiątkę ......... To rozwiązanie pozwala też na dopasowanie jej na różnego rodzaju butelki. Do wina dołączony został też tag - na odwrocie znajdują się życzenia dla młodych.


Przyznam, że bardzo mi się spodobała taka forma dekoracji ... i z pewnością jeszcze do niej wrócę. A wy co o tym sądzicie ???


  kigabet vel Ki

Wykorzystane materiały:
- papier z kolekcji Rapakivi Lucy Sunset 3
- papier z kolekcji Rapakivi Lucy Sunset 6
- pręciki w kiściach fioletowe

3 komentarze:

Dziękujemy za komentarz :-)